Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyen álszentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen álszentek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin elterjedt nezet hogy a belső a legfontosabb párválasztásnál. Na ez baromság. A legfontosabb a külső illetve szexuális vonzalom. Ha ez nincs akkor csak baratsag lesz,nem nezel partnerkent az adott emberre. Ha csak kesőbb szereted meg,vagy sokak szamara ronda te akkor is vonzodsz hozza szexualisan,nem pedig a "belsejet" szereted. Olyan emberrel NEM fogsz összejönni akihez nem vonzodsz szexualisa . Az a baratsag. Nezzetek meg hány fiú van hisztis,buta csajokkal es hany nő agresszív,megcsaló ferfiakkal. Szerintetek az ertekes belső tulajdonsagaikert tartanak ki?

Senki ne altassa magat hogy a "belső fontos neki" mert ez max a vakokra igaz masreszt nem lenne normalis.

Remelem a sok gyikszűz meg femináci között lesz par ember aki ezt fel is fogja.

Buek


2015. jan. 2. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vannak még felszínes emberek, akiknek csak a külső számít, és csak mutogatni akarják a párjukat, mint Barbi és Ken. Biztos te is megtalálod a Neked megfelelőt!
2015. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy szexuálisan is megnyílj egy ember előtt,előtte fel kell építened egy bizonyos bizalmi hátteret és valamennyire az érzelmeket is,de előtte azért csak meg bizonyosodsz arról,hogy bejön-e az illető...

Vagyis a külső megfog,a belső megtart,a jó szex összeköt. És ez így szépen sorban igaz!

2015. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te azt állítod hogy neked nem fontos a külső? Akkor te mért nem jössz össze egy olyan lánnyal aki csúnya 80kiló zsíros hajú pattanásos de egyébként tud főzni, aranyos, és szeretne? na látod.. mindenkinek más a szép, az ideálja, és sajnálom hogy te nem érvényesülsz a nőknél de attól nem kell ilyen hülyeségeket összehordanod.Nyilván fontos a külső.De a belső is és mindenki arra törekszik hogy olyan párt találjon aki neki tökéletes.
2015. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,vagy akár más is válaszolhat a kérdésemre.

Szóval mit csináljon az a férfi,aki egy nőnek sem jön be?Haljon meg?! Fogadja el,hogy élete végéig egyedül kell lennie,mert nem helyesnek született?!

2015. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát tudod... én egyáltalán nem vagyok szép férfi, mégis, nem egy lánnyal jártam már, nem egy esett már belém.

Nem mellesleg.. volt egy lány osztálytársam, sosem tetszett igazán külsőre, aztán suli után két nyáron át nagyon közeli barátok voltunk. Annyira megszerettük egymást, hogy a mai napig meggyőződésem, hogy külsőre nála szebb nincs. Holott régebben nem tetszett.. Na, erre mi a magyarázatod?

Van ember, akinek ez a fontos, van, akinek az. Te azok közé tartozol, akiknek a külső az elsődleges. Én azok közé, akiknek a belső. Kár ezen vitázni. Nem vagyok álszent.

És nem vagyok "gyikszűz".


A stílusodból ítélve, te egy szűk-látókörű, akaratos gyerek vagy. Ideje lenne elismerned, hogy minden ember más és más. Elég gáz, hogy nem tudod megérteni, elfogadni más véleményét.


Üdv

2015. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bla bla bla. Én valódi szent vagyok, bocs.
2015. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egy férfi ne találna párt. A hozzáálláson kéne változtatni kicsit, nem rinyálni állandóan hogy jajj milyen felszínesek a mai nők jajj de ronda vagyok hanem tenni is azért hogy igényesen nézz ki. sok olyan embert ismerek akit nem tartok helyesnek de mégis szép barátnője van. hogy miért? mert elfogadta önmagát ad magára és pozitivan áll hozzá a dolgokhoz. szóval próbáld meg kihozni magadból a legjobbat és az hogy nem jött össze 1 vagy 2 lánnyal még nem azt jelenti hogy a következővel sem fog
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Költőnő? ***** válasza:
Annyiszor leírtam már h hogyan alakultak a párkapcsolataim, amik pont nem téged támaszt alá, úh nem fogom mégegyszer. Magam is unom már.
2015. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát, valamennyire igen, számít a külső... de nekem azért fontosabb a belső. Az első barátom külsőre nem igazán volt az esetem.

Én nem szexpartnert keresek, hanem kapcsolatot. Ott nekem fontosabb a belső. A külső úgyis változik.

2015. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!