Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egyáltalán nem féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyáltalán nem féltékeny, nagyon zavar. Nem jó, ha valaki túlzásba esik, de ha valaki szeret minimális féltés van benne. Ráadásul azt mondják ismerősök, h én túl "szép" vagyok hozzá, tényleg nincsenek oda érte, nm is voltak. Miért nm félt?

Figyelt kérdés
úgy érzem szeret, mégsem értem. nem érdekli,h egész nap hol vagyok, kivel, este minek gépezek, ki volt az ismerős akivel összefutottunk. semmi...pedig érzem hogy szeret.
2014. febr. 17. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Arra nem gondolsz, hogy esetleg azért nem féltékeny (vagy nem mutatja ki), mert szeret és megbízik benned maximálisan?

De manapság már ez is hátrány.


Az meg, hogy nem féltékeny, az nem azt jelenti, hogy nem félt.

2014. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ne... Kérlek mondd, hogy ezt te sem gondolod komolyan.
2014. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis meg sem kérdezi mit csináltál,nem érdeklődik felőled?


Szerintem nem érdekled eléggé,ha nem érdeklődik a mindennapjaidról!...vagy túl sok a gondja

2014. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Egyszeruen megbizik Benned. Orulj neki! Valoszinu szeret. Ennyi az egesz.
2014. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha féltékeny lenne, az lenne a baj
2014. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bízik benned. Ez egy jó kapcsolat egyik alappillére. :)
2014. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mondjuk ha meg sem kérdezi,kivel voltál meg hol voltál,azért az érdekes.Én se mondom,hogy legyen féltékeny,de ez egy minimális érdeklődés legyen már attól,aki szeret téged,és érdekli,hogy mi van veled.Kicsit engem is zavarna...

Amúgy tényleg két lehetséges ok van:

1.bízik benned

2.nem érdekli

2014. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat, mi sem vagyunk feltekenyek. Pedig mi 2 evig tavkapcsolatban eltunk, 1300kmre egymastol. Soha nem gondoltam arra, hogy most massal van. Megbiztunk egymasban, kulonben nem mukodne.
2014. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én sem vagyok féltékeny típus, viszont én bizonyos helyzetekben nem tudnék ilyen lenni, mint ő ,holott bízom benne. ezért sem értem :/
2014. febr. 17. 18:02
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
Ha féltékeny, az a baj, ha nem, az. Basz(hülyemocskosrohadtcenzúra,akkorisátmegy)dki, ti tudjátok, mit akartok?
2014. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!