Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus történeteket kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus történeteket kedvelő lányok, adnátok pár tippet egy srácnak, aki ilyesmiket szeretne írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra gondoltam, hogy erotikus történeteket fogok írni. Lenne pár kérdésem az ilyen sztorikat kedvelő lányokhoz annak kapcsán, hogy mit is szeretnek látni az ilyen történetekben. Előre is köszi!:) 20/F

2015. jan. 2. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyonyoru Rohadek

Faldongeto

Gyonyoru Sorscsapas

Real

Behalozva

Fejvesztve

Megadas szepsege

stb.

Ezeket a konyveket mind imadtam..hogy miert is?Ezt nehez megmagyarazni foleg egy pasinak aki szerintem egyebkent sem azzal a gondolkodassal allna hozza mint egy lany :)

2015. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen erre a női gondolkodásra lennék kíváncsi.:)
2015. jan. 2. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nos..ha szeretned akkor megprobalok valaszolni a kerdeseidre,ha idod engedi irj uzit. :)

2015. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az "aktus" leírásához adnék tippeket, csak szerelemről írtat nem olvasok, mert mind rém unalmas! :)

Én pl. rosszul vagyok, ha bunkó benne a férfi! :-D Arra gondolok, mikor gusztustalanul megalázó vagy tahón vannak elnevezve a testrészek, verekszik! (nem írom, mert itt nem engedik) Főleg akkor durva, mikor előtte szeretet, világbéke és hosszas csöpögés van!

Lelombozó, ha gyerekesen vannak fogalmazva a testrészek, társalgás vagy akármi!

A túl hirtelen, teljesen megváltozó sztori és a vontatott is unalmas! Nem kell az utolsó pohártartóig leírni mindent!

Nem szeretem, ha csak a nő leírása van kidolgozva! Nekünk szánod, most nem az a lényeg.. :)

Ne mindig a klasszikus csupasz, izmos "álompasi" szerepeljen benne!

A siratás, lelkizés sem fog meg!

Kirívó fétisekről sem olvasok, a frász kerülget néha..

Szóismétlés, folytonosság hiánya, időzavar..sajnos ezek az alap hibák is gyakoriak!


Végére hagytam a számomra legfontosabbat:

helyesírás!!! Erre kérlek, nagyon ügyelj!!! :)


22N

2015. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!