Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem felháborito dolog ez egy gimnaziumi golyataborban?

Figyelt kérdés

Egy baratnom meselte nemreg, hogy az o taborukban utolso este "buli volt", ami vegul odaig fajult hogy az osszes felsobbeves szervezo seggreszeg volt, de mar az a kategoria amikor menni nem tud valaki, a golyak tok tehetetlenul alltak mert nem tudtak most mit kell csinalni, a flugyelo tanarok (akik ne kerdezzetek hol voltak, amig beittak a szervezok, mert nemtudom) pedig csak ketsegbeesetten zavartak el oket aludni, hogy mentsek a menthetot. Masnap meg pedig mintha mi sem tortent volna, azonkivul hogy par szervezo kicsit kotyagos volt.

Semmit nem kaptak erte a suliban.

En is iden voltam golya, de nalunk tilos volt az alkohol meg a szervezoknek is. Ez csak szerintem felhaborito?

15L


2015. jan. 2. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Fúúú de szar élete lehet valakinek. Köszöntelek a középiskolába, de ezek után egyetemi koleszba ne menj!
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hogy nalatok tilos volt az alkohol? Igen csak szerinted felhaborito nem kene ennyi idosen italozni
2015. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
és hol volt a kötelező megerőszakolás? meg a csoport szex? akkor ez nem is gólyatáborban történt.
2015. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Normalis valaszolok nem leteznek?
2015. jan. 2. 23:31
 5/20 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nálatok tilos, tuti sokan ittak...
2015. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
15 évesen nem gólya vagy, hanem veréb. A középiskolában verébtábor van, egyetemen/főiskolán gólyatábor...
2015. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Gimnazium ismeritek a szot????

Senki nem ivott, es a mi sulink nem egy zarda, hanem egy normal ertekrendu iskola, ahol felelosegteljes embereket visznek le Gt-be, hogy a golyakat iranyitsak

2015. jan. 2. 23:34
 8/20 A kérdező kommentje:
Nalunk golyatabor, mashol vereb, ennyi
2015. jan. 2. 23:34
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Úristen de buta vagy :D
2015. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Neked nem teljesen mindegy? Nem, én nem tartom felháborítónak. Meg nem értem, minek kellett volna történnie következő nap. Mivel voltak tanárok, nem a felsőbb éveseken volt a fő felelősség, nem történt semmi baj. Ne akadj már ki azon, hogy valaki iszik.
2015. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!