Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek ròla, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tehetek ròla, de nekem a cuki helyes , kedves srácok jönnek be miért baj ez? N

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj:)
2015. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az eseted, miért lenne baj, legalább mi is kellünk valakinek :D
2015. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kedves nem baj, meg ilyenek... engem is annak szoktak mondani, mégha mindjárt úgy érződik, hogy nem vagyok az azzal, hogy a cukinál gáz az, ha az a szerencsétlen és életrevalótlannak is a szinonímája.
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj vele, ha nem veszed észre őket a környezetedben. (Itt vagyok.)
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd ha idősebb leszel, akkor is ők fognak bejönni, de rájössz majd, hogy ők nem fogják magukat egy nő és egy vagy több gyerek miatt halálra dolgozni magukat, és hozzámész majd egy poackos kopaszodó informatikushoz, aki a céges belépőkártyával a nyakában mozog még otthon is. De ha jól szervezel, félre tudsz majd kefélni jóképűekkel, miközben a majom dolgozik azért, hogy befizesse a csekkeket.
2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

凸(+_+}凸


Egy informatikus

2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*L

nem N

2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, ott van a belépőkártya most is a nyakadban?
2015. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!