Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Hogy döntsek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Hogy döntsek? Mi a helyes út? Félek, hogy rosszul döntök!

Figyelt kérdés
Van egy barátom már 4hónapja és 1hónapja összejöttem egy másikkal is! Így egyszerre 2barátom van!! Az egyiknek az apukája igazi német (vér folyik az ereiben) és Németországban is él az apukája tehát ő 2 állampolgár a másiknak meg csak a keresztanyukája német!! Nagyon szeretem és ragaszkodom a németekhez!!

2014. júl. 23. 23:35
 1/5 Magoran ***** válasza:

Na nézzük. Megadtad azt, hogy mennyi ideje jársz velük, és a származásukat. Egyrészt, ez kevés, másrészt, akkor se tudnánk eldönteni, ha többet adnál meg. És igen, most jön az "ezt neked kell érezni" szöveg.

Miért?

Mert így is van.

2014. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy a németeknek is vér folyik az ereikben XD
2014. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A.R. ***** válasza:
Máglyára veled.
2014. júl. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Nem úgy értettem ahogy te értelmezted :D Az úgy kicsit tényleg vicces :D
2014. júl. 24. 01:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz nekik és magadnak, minél előbb lezárod ezt a kettős életet. A helyzetből adódóan valaki mindenképp sérülni fog, és minél tovább halogatod a döntést, annál kellemetlenebb lesz. Nem bántásként, de több kérdés merült fel bennem, amiket szerintem nem ártana magadban tisztáznod. Értem, hogy imponál a németségük, de mit látsz ezen túl bennük? Ismered-e egyáltalán eléggé őket? El tudod-e képzelni magad bármelyikükkel hosszabb távon boldognak? Miért vagy velük, mit is vársz ezektől az együttlétektől? Elég erős-e a kötődésed bármelyikük iránt ahhoz, hogy a párod legyen, vagy-e elég érett egyáltalán egy párkapcsolathoz? Ha ennyire nem tudsz nyílt lenni velük, van-e értelme a dolgoknak? Hogy működött az elsővel a kapcsolatotok, amíg nem volt a képben a második? Elromlott valami, és ha igen, tudtok-e, akartok-e megpróbálni javítani azon? Miért jöttél össze a másodikkal úgy, hogy még ott volt az első, illetve miért nem szakítottál az elsővel, ha annyira akartad a másodikat? Ők boldogok most veled? Talán egyikük sem igazán az, akit szeretnél, csak nem akarod megbántani őket? Ez viszont a lehető legrosszabb, amit velük tehetsz, még a szakítás is tisztább, mint egy ilyen helyzet, és kevésbé megalázó, mintha rajtakap egyik a másikkal. Arról nem is beszélve, hogy te is tönkremész bele, ha két vasat tartasz a tűzbe, az állandó titkolózás miatt nyugtalankodhatsz, így nem lehetsz boldog. És ők sem. Egy darabig lehet színlelni, de ha kicsit is figyelnek rád, még ha az okát nem is tudják, meg fogják érezni a gyötrődésed, és ők is gyötrődnek majd. Helyetted dönteni nem tudok, nem is szeretnék. Nem tudom, hol tart most a kapcsolatod egyikkel-másikkal. Ha vagy hozzá elég felnőtt, kitálalsz mindkettejüknek, sűrű bocsánatkérések közepette. Ha ezek után meghallgatnak, kifejtheted, mi van benned (bizonytalanság, kétségbeesés, ezt leginkább te látod). Ha te magad sem érted a viselkedésed, akár azt is így elmondhatod. Igazából elkezdeni a legnehezebb. De így legalább a valós helyzetet láthatják, és megadod nekik a szabadságot, hogy erre úgy reagáljanak, ahogy gondolják. Ez már egyfajta tisztelet, még ha bántó is ilyesmit megtudni. Baromira fájdalmas beszélgetések alakulhatnak, de ez a legtisztább, és nagy belső terheket venne le rólad.
2014. júl. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!