Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/lányok ti tudtatok itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/lányok ti tudtatok itt olyan lánnyal/fiúval beszélni, aki normális volt, es nem egyből szexuális tartalmú beszélgetést szeretett volna folytatni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen, annak ellenére is, hogy férfiember vagyok, és szerintem nem lehet rossz szava senkinek sem, akivel beszélgettünk, nem azért, hogy fényezzem magam. Őszintén szólva én nem is emlékszem itt olyan lányra, aki rögtön rátért volna a témára, és én sem említettem kapásból senkinek.
2015. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
4 eve ismerem az oldalt..azota 1 ilyen srachoz volt szerencsem de ot soha nem fogom elfelejteni :)
2015. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Persze egy csomo normalis lany van :)

17f

2015. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest akkor vagytok páran. :) csak mert itt folyamatosan olyan kommentek vannak, hogy nincs olyan GYK-n aki ne szexmániás lenne és buta mindenki..
2015. jan. 3. 18:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen fiú vagyok :D tudom ez ritka de bna :D
2015. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen tudtam.


Sőt! volt egy olyan srác aki csak a véleményemet kérte privátban ,mert azt hitte én is pasi vagyok! :D

De végül vele is egészen jól eltudtam beszélgetni :)


Vannak azért páran,de a többséggel nem ebben a kategóriában ismerkedtem össze,az tény! :D 20/L

2015. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Persze, sok ilyen volt, a többség.
2015. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel itt beszéltem vagy most beszélek,mindenről lehet:)
2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudtam, én kiszűröm az ilyet már az elején.
2015. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is szoktam megkérdezni a velem kommunikáló másik fél nemét. Miért akarnék pont itt ismerkedni? 23/f
2015. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!