Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/lányok ti tudtatok itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/lányok ti tudtatok itt olyan lánnyal/fiúval beszélni, aki normális volt, es nem egyből szexuális tartalmú beszélgetést szeretett volna folytatni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 18:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én nem barát/társkeresőnek használom ezt az oldalt, ezáltal nem is nagyon beszélgettem innen senkivel. Ha a bejövő üzeneteket nézem, akkor kb. ez az arány:

- témához kapcsolódó, releváns kérdés: 10%

- témához kapcsolódónak tűnő, de igazából fetisiszta komment vagy kamu szakdoga/közvéleménykutatás erősen intim témákról: 10%

- szexuális tartalmú komment: 60%

- egymondatos válasz után "szimpi vagy, ismizzünk!" "lenne kedves beszélgetni?"-féle barátkozósnak tűnő de inkább társkeresős válasz: 15% (volt olyan, hogy írt a csávó, hogy jaj, barátkozna... aztán utána: "ö, most látom a posztodban, hogy vőlegényed van, akkor sztornó!"... ennyit a barátkozásról :D)

- egy negatív hozzászólásra a posztolótól jövő káromkodáscunami, mocskolódás és elátkozás: 5%


Szóval viszonylag a bejövő üzenetek olyan 25-30%-a vagy normális, vagy normálisnak indul (itt értem a "hasonló lány vagyok, mint te, milyen típusú harisnyát hordasz?"-tól eljutunk addig, hogy 6000 kérdést feltesz arról, hogy mennyire izzad bele a lábam meg hordtam-e már bugyi nélkül, dugtam-e már úgy, hogy nem vettem le...). Csak én nem válaszolok rájuk, vagyis csak egy-két dologra (főleg a releváns kérdésekre). nem látom, hogy mennyire lehet normális beszélgetést folytatni velük.


28N

2018. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!