Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok nő, hogy nekem pont az ő görény párja kell? (Bocsánat a szóért, csak ezzel akartam érzékeltetni, hogy nem egy Adonisról van szó)

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy társaságba, a nők rossz szemmel néznek rám, egyből rámásznak a párjukra, mutatják, hogy mekkora a szerelem, milyen jóban vannak. Ezt már megszoktam.

Ami kiakasztott, az a napokban történt. Éppen munkát keresek ismerősök által. Egy helyre a bátyám ajánlott be. A főnökkel megbeszéltem, hogy felvesz, vittem a papírokat, mondta, hogy másnap munkába is állhatok. Az utolsó beszélgetésünkkor jelen volt a felesége is. Még aznap este felhívta a bátyámat és lemondta a munkát, hogy a felesége nem engedi, hogy engem felvegyen. Egy másik munkahely is ezért nem jött össze, ott is visszahallottam, hogy a barátnő nem engedte, hogy felvegyen a főnök.

Nem vagyok plázacica, sőt idősebb is vagyok már, bár jól öltözöm, drága ruháim vannak, derékig érő szőke hajam és 100-as mellbőségem, 75 E-s melltartót hordok.

Az utolsó helyre helyettem inkább egy 120 kg-os, 8 osztályt végzett nőt engedett felvenni a feleség.

Mért gondolják azt, hogy én fel akarom szedni a pasijukat és nem dolgozni akarok? Mit csináljak, hogy ne ezt nézzék ki belőlem? Főleg, hogy 13 éve élek ugyan azzal a férfivel normális kapcsolatban.

Kérlek, segítsetek, hogy mit tegyek?


2010. febr. 5. 07:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Öltözködj szolidan, ha a nők konkurenciát látnak benned akkor nagyon szép vagy és gondolom emellé jól is öltözöl. A kérdésedben szereplő probláma megoldódik, ha csúnyább vagy és nem sugárzol. Öltözz gagyin és gázoltass valakivel a lelkedbe, egyből nem fognak tőled félni :D:D
2010. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És csináltassam meg kisebbre a mellem és vágassam le kopaszra a hajam? :)))) Akkor majd kapok munkát?
2010. febr. 5. 08:01
 3/26 anonim ***** válasza:
A cicijeid elég ha megcsinálod valahogy durván asszimetrikusra, a hajad magadnak is le tudod vágni nullás géppel, a sajátomat is én vágom :D:D
2010. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Legalább elszállt a mérgem és röhögök, elképzeltem magam úgy... :D De nem hiszem, hogy ha torz leszek, akkor találok munkát, meg ennél azért igényesebb vagyok.
2010. febr. 5. 08:06
 5/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jól elírtad a megoldást. De talán az is megoldás volna, ha valamivel visszafogottabb lennél öltözködésben. Biztosan meg lehet oldani.


Lehet széllel szemben pis*lni, de nincs sok értelme. Ahogy annak sincs, hogy a szelet próbáld meggyőzni.

2010. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül veled van a a bajuk,hanem mert úgy érzik te jobban nézel ki és félnek, hogy a párjuknak megtetszel és megszeretnek.Függetlenül attól, hogy téged nem érdekelnek a pasik v.férjek,de ők még esélyt sem akarnak adni arra, hogy elszakadjanak a párjuktól.Nem tartják magukat elég jónak ahhoz, hogy ilyen kockázatot vállaljanak.
2010. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem öltözöm feltűnően, de a párom szerint ilyen adottságokkal még zsákban is feltűnő lennék. Főleg, ha interjúra megyek, próbálok minél szolidabb lenni. A mellem adottság, nem szilikon, a hajam természetes szőke és szeretem, ha hosszú. Tudom, hogy ezek miatt vagyok feltűnő, de ezeken nem tudok és nem is akarok változtatni.

De jó lenne már valamilyen munka...

2010. febr. 5. 08:12
 8/26 anonim ***** válasza:
Amig kapsz egy meló, addig legalább legyén szolidabban öltöző. Interjúra is ártatlanul jelenjél meg, aztán majd beadagolod a te stilúsodat. De addig látszodjál szerénynek legalább!!
2010. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem,és minden férfi szerint gyönyörű istennő vagy, minden nő irígy rád, és ne félj ez soha nem fog változni, és most már mindenki tudja hogy hihetetlen kisugárzásod van, és a cici méreted is szinte egy csodával felér, és a hajad színe és hossza számomra és minden férfiállat számára egy isten áldása lenne, és az hogy már nem is vagy fiatal az meg nagyon durva , és ezzel szerintem az összes reménykedő 70 éves tatát felizgattad.


Aztán az is lehet hogy egy otthon gubbasztó zsíros hajú dagadt száraz p...jú ökör vagy , akinek vannak álmai, amiért persze semmit nem hajlandó megtenni.


Tódor

2010. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Ja és a görény meghatározása a férfiaknál, gondolom azért van mert nem kiváncsiak rád.


Tódor

2010. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!