Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok nő, hogy nekem pont az ő görény párja kell? (Bocsánat a szóért, csak ezzel akartam érzékeltetni, hogy nem egy Adonisról van szó)

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy társaságba, a nők rossz szemmel néznek rám, egyből rámásznak a párjukra, mutatják, hogy mekkora a szerelem, milyen jóban vannak. Ezt már megszoktam.

Ami kiakasztott, az a napokban történt. Éppen munkát keresek ismerősök által. Egy helyre a bátyám ajánlott be. A főnökkel megbeszéltem, hogy felvesz, vittem a papírokat, mondta, hogy másnap munkába is állhatok. Az utolsó beszélgetésünkkor jelen volt a felesége is. Még aznap este felhívta a bátyámat és lemondta a munkát, hogy a felesége nem engedi, hogy engem felvegyen. Egy másik munkahely is ezért nem jött össze, ott is visszahallottam, hogy a barátnő nem engedte, hogy felvegyen a főnök.

Nem vagyok plázacica, sőt idősebb is vagyok már, bár jól öltözöm, drága ruháim vannak, derékig érő szőke hajam és 100-as mellbőségem, 75 E-s melltartót hordok.

Az utolsó helyre helyettem inkább egy 120 kg-os, 8 osztályt végzett nőt engedett felvenni a feleség.

Mért gondolják azt, hogy én fel akarom szedni a pasijukat és nem dolgozni akarok? Mit csináljak, hogy ne ezt nézzék ki belőlem? Főleg, hogy 13 éve élek ugyan azzal a férfivel normális kapcsolatban.

Kérlek, segítsetek, hogy mit tegyek?


2010. febr. 5. 07:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mi van Tódi, nem áll fel? :D Nagyon megkeseredett vagy! Én tudom, hogy igazat írok, attól nem leszek csúnya, hogy ilyeneket írsz és ez nekem tényleg probléma! Sehol nem írtam, hogy szép vagyok, nem is tartom magam annak. Én csak nem értem az ilyeneket, mint Te vagy!
2010. febr. 5. 08:57
 12/26 anonim ***** válasza:
Bocs, de hány olyan munkahely van, ahol a felvételi elbeszélgetésen nincs jelen a "feleség"!:DD Nem túl gyakori szituáció... Máshol meg épp, hogy kapkodnának utánad, a kicsit jobb képességű, de annál szerényebb kinézetű konkurenciával szemben:)
2010. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

"Mi van Tódi, nem áll fel?"


- Hát, nem is értem, miért nem kapkodnak utánad. Ezek után nem biztos, hogya külsőddel van a baj.

2010. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%

Persze drágám, rátapintottál a lényegre velem kapcsolatban,ami érzékenyen érint, de spongyát rá, hiszen itt most RÓLAD van szó. Azt mondod, hogy te nem állítottad azt, hogy szép lennél, de hát akkor az hogy "Az utolsó helyre helyettem inkább egy 120 kg-os, 8 osztályt végzett nőt engedett felvenni a feleség" nem a te ellenkeződet jelenti?

Na de mindegy mert igazándiból csak a lehetőségeket tártam fel, a saját gondolataimat felhasználva.

Egyébiránt szeretnék neked ajánlani egy oldalt, [link]

ennek csak jelzés értéke van, de mégis fontos hiszen megtudhatjuk, hogy valójában mit is tudunk.

Remélem az eredményedet megosztod velünk.


Tódor

2010. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kedves ma 09:08! Ha elolvastad, hogy Ő mit írt, szerinted mit kellett volna reagálnom?
2010. febr. 5. 09:36
 16/26 A kérdező kommentje:

Tódor! Tudom, mennyi az IQ-m, de nem hinnéd el. Én azért rágtam be, mert ez nekem tényleg probléma, nem bántottalak meg, Te mégis hogy reagáltál rá... Ahhoz meg, hogy a normálisan válaszolók megértsék a tényleges helyzetet, le kellett írnom több adatot, ami esetleg Téged valamiért érzékenyen érintett. Nem ellened szólnak, csak tények és szerettem volna, ha mások átlátják a helyzetet és kívülről szemlélve esetleg hasznos tanácsokat adnak. Az első válaszoló viccesre vette, azon sem sértődtem meg, tetszett, jó kedvet csinált.

Ha annyira nem hiszel nekem és valamiért kötözködsz, írj privit, küldök képet, hogy el tudd dönteni Te magad ezt a kérdést reálisan.

2010. febr. 5. 09:41
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Képfeltöltés.hu , életem ide fel tudod tölteni, és akkor nem csak én, hanem mindenki más is megtudhatja a nagy semmit.

De azért én és férfi társaim szívesen vennénk egy csinos kis fotót, hát ezért én, mindenki nevében kérlek hogy még melegében dodj fel valamit az említett oldalra.


Tódor

2010. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves ma 09:08! Ha elolvastad, hogy Ő mit írt, szerinted mit kellett volna reagálnom?"


- Ha intelligens nőnek tartod magad, de csak sértegetés jut eszedbe, akkor semmit.

2010. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ha az lenne a célom, hogy mutogassam magam, akkor megtenném. Csak mivel kötözködtél, Neked felajánlottam. Amúgy meg nem az a kérdés, hogy én hogy nézek ki.
2010. febr. 5. 09:58
 20/26 A kérdező kommentje:

Kedves 09:57! Nem úgy kezdődött, hogy én visszarúgtam... Amúgy meg mindegy.

Köszönöm azoknak, akik érdemben válaszoltak!

2010. febr. 5. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!