Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolna titeket az, ha kiderülne a személyről akivel ismerkedtek/találkozgattok hogy régen drogozott?

Figyelt kérdés
Nem kemény drogok, csak fű,LSD, ilyen jellegűek.

2015. jan. 4. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit, de ezért nem hagynám abba az ismerkedést. Talán egy kicsit tartanék tőle, hogy esetleg újra elkezdi.
2015. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
amiket felsoroltál, az pont nem, de mondjuk ha keményebb drogokat is, mint az alkohol (ugye nem kell megemlítenem, hány családot, hány ember életét tette tönkre), dohány (tüdőrák), akkor már átgondolnám a dolgot
2015. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2015. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem itelnem el emiatt
2015. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én simán hanyagolnám a csajt, nm normális ha valaki ilyeneket csinál, nekem meg normális pár kell.
2015. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez annyira nem tetszene azért.
2015. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kicsit jobban figyelnék rá, hogy megbízhatok-e benne: jobban szeret-e lazulni, mint velem lenni, és ideges-e, mikor nincs utánpótlás.

ha már egyáltalán nem csinálja, akkor hidegen hagy, hogy mit szedett régebben.

2015. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolna. Egy, mert tudnám kezelni. A másik meg az, h számtalan oka lehet, h miért csinálta, vannak elfogadhatóbb, és kevésbé elfogadható indokok szerintem.
2015. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg régen volt es azóta megváltozott, tehát nem akar újra drogozni, akkor nem zavarna.

L

2015. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Évente egyszer-kétszer velem is előfordul, hogy ha nagy buli van, akkor feldobom egy kicsit. Jól érzem magam tőle, és nem ártok vele senkinek. Szerencsére olyan típus vagyok, hogy semmilyen függőségre nem vagyok hajlamos.
2015. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!