Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy Skinhead srác (Skinhead lány vagyok:D) elmentünk sétálni... Rohadt hideg volt. Leült egy beton darabra, én meg mellé akartam ülni de nem engedte "nehogy felfázzak" ezért bele ültetett az ölébe. Indított egy zenét amihez kötődik közös emlékünk. Elkezdte simogatni a combom, adott az arcomra egy puszit. Vissza akartam adni neki és a szájára sikerült. Smároltunk. Folyamatosan simogatta a lábaimat. Én meg rohadtul felizgultam, azért lovagló ülésben folytattuk. Elmentünk hozzá, ott meg letepertem. Szexeltünk egyet. És csak azért mert simogatta a combom, és smároltunk. Mit tudnék tenni hogy ne izguljak fel ilyen könnyen?

17/L



2015. jan. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért kell kiírni hogy Skinhead vagy? :D
2015. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is erre lennék kíváncsi :D Miért fontos is ez dramaturgiailag? :D
2015. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit? Önkontroll.
2015. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most csesszetek le :D Önkontroll ide-oda, így is úgy is felizgulok egy sima csóktól.
2015. jan. 4. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Örülj neki. A pasidat ez biztos nem fogja zavarni. Nézz szét itt a gyékán és meglátod, hogy tele van olyan kérdéssel, hogy mit tegyek mert nem élvezek el. :-)
2015. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!