Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kb.2 héttel ezelőtt buliban voltam (amit keresztapám tart szóval azért mehettem elnézést mert amúgy elég szigorú szüleim vannak. ) Beültünk a melegedőbe bátyámmal egy csajjal meg együtt sráccal persze voltak ott többen is. Bejött egy másik srác odaköszönt hogy "sziasztok" leült mellém pedig egy csomó másik hely volt és tisztában aranyosan odaköszönt. :3 Persze idősebbek társaságában miért is ne zavarban vagyok. És kissé olyan semmilyen hangon visszaköszöntem neki. Nagyon szarul érzem magam mert tényleg nagyon aranyos ráadásul helyes is de nem ismerem közelről mert messzebb lakik. :/ Mondjuk örültem hogy cigizik mert bátyám is és addig legalább a közelében lehettem. és bátyámmal pont bemutatkoztak (miközben ismerik egymást csak ezt elfelejtették. Szóba került az én nevem is de én addigra két másik csajjal beszélgettem a Chanel felsőkről xd Na szóval nem figyeltem oda és csak annyit hallottam hogy amúgy itt van és a srác megjegyezte azthittem ő a barátnőd. (xd) És amikor megkerdeztem miről beszeltek no komment :/Hazafele úton azért kiszedtem bátyámból hogy azt mondta hogy fullos a neved ami egyébként nem érdekelne de művel Ő mondta ezért igen Tegnap en nem mentem el mert meg vagyok fazva de tesóm ugyanúgy ment és éjfél körül hazajött és megkerdeztem kik voltak. Minél egy idióta ezért nem esett le neki hogy érdekel hogy az a fiú ott volt-e. De végülis kiderült hogy ott volt. Következőre én is megywk barátnőmmel és remélem megint el jön. Szeretnék vele beszélni még ha nem is annyira merek de ha ott van barátnőm akkor jobban kinyilok. Ja igen ez a fiú egy évvel idősebb nálam és népszerű is. Szerintetek van nála esélyem. És hogy kéne kozelednem felé?
2015. jan. 4. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azok a szavak amik nem egészen illenek bele a mondatokba azoknak csak az elejét nézzétek mert telefon alapból atjavitja -_-
2015. jan. 4. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia esély mindig van te döntöd el h élsz-e vele vagy sem menj oda hozzá köszönj és beszélgess vele a fiuk szeretik a magabiztos lányokat sok sikert:)
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SullaFelix89 ***** válasza:

Könnyű esetnek tűnsz....


Van esélyed, de aztán nehogy sírás jöjjön pár hét múlva, hogy kihasznált.

2015. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Könnyű eset?:o Hát mindegy xd Gondolom ezt nem bántásnak szántad... De kiskorom óta az volt bennem hogy fiúk miatt és fiúk előtt nem sírunk...:) Ezt tavaly párszor megszegtem de nem azért mert kihasznált volna valaki...Ha valaki iránt esetleg érzek valamit azt komolyan gondolom de ha meg is bánt az illető a büszkeségem nem engedi hogy sírjak :D Ez már berögzült ^^ xd Történtek velem sokkal rosszabb dolgok minthogy ilyen miatt sírjak :) (gondolom végig nézni ahogy nagypapám leépül és ott lenni amikor meghal az kissé komolyabb dolog... Főleg mivel ovis korom óta fél életemet nagyszüleimnél töltöttem) Ha valaki esetpg ki akarna használni ott a barátnőm mert ilywn esetekben előveszi a boxkesztyűjét (vicc nélkül) :D
2015. jan. 4. 16:23
 5/5 SullaFelix89 ***** válasza:

Nagyon kislány vagy még. :)


Nem bántásként mondom ezt vigyáz magadra és jó légy. :)

2015. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!