Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő honnan rendelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő honnan rendelhet magának " férfi prostituáltat "?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:oooooooooo Én lennék a prostid, ha jó nő vagy. :D 21/F
2015. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jázi :) ***** válasza:
Akár itt is lesz jelentkeződ ;)
2015. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
rosszlányokon azt hiszem vannak pasik is.. (de nem biztos) :D azok mindenben benne vannak
2015. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 opened paradise ***** válasza:
De minek?
2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akár innen is :D

Ha nagyon dugni akarsz elmész hétvégén bulizni és tuti hazaviszel valakit aki nem akar komolyabbat.

2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tele van velük az utca :-) Már ha bizonyos szintet megüt a nő.
2015. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem haverok szoktak izélni, hogy mennyek férfi prostinak ha már így nézek ki :DD Nem gondoltam volna, hogy van rá kereslet, hisz egy nőnek kb annyi a dolga hogy csettint, még ha teljesen átlagosan néz is ki. Lehet újra el kellene gondolkodnom a dolgon.
2015. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem használhatsz
2015. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ingyen bármelyik férfi hajlandó megdugni, ha jól nézel ki, de ha ronda vagy, akkor is találsz bármennyit.
2015. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Jozso89 ***** válasza:
Gyááá ilyet se láttam még:D Merre laksz? Pattanok kocsiba azt megyek ingyér:D Egy nőnek lehetnek ilyen nehézségei?
2015. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!