Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő honnan rendelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő honnan rendelhet magának " férfi prostituáltat "?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy óra ötezer, de igény esetén rövidebb látogatást is vállalok.
2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valóban vannak férfi prostik, azaz "gigolo"-k. Szerintem google-be írd be, aztán csak találsz valami ilyesmi oldalt, ha mindenképp fizetni szeretnél érte. De szerintem simán találsz ilyen célból bárkit - jól kinéző pasit is -, ha elmész valahova bulizni például.
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne? Neked kéne, vagy valaki másnak?
2015. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért kedves kiéhezett férfitársaim. Vizualizáljuk együtt, milyen nő akarna prostituáltat rendelni magának?


180 kilós, kifakult vörösre festett lenőtt hajú bálnadonna, aki elektromos zsírszállítóval közlekedik a TESCO-ig, a reggelit egy kocka Ráma margarinnal kezdi, majd a buszmegállóban várakozva egy tubus tiszta majonéz szopogatásával tölti.

Arca felpeshed a pattanásoktól, hónaljszőréből pulóvert köthetne a nagymamád, az izzadtsága sóshering és marihuána illatának egyvelege... mikor beindul a bélmotilitása a rotyogástól megremeg a zselészerű test-tömb, majd explózív kénes metánfelhőként távozik az ánuszából...


Meztelenre vetkőztetve mellei sálszerűen letekeredve lógnak a lágyékig. Próbálnál közeledni, simogatni a nyirkos izzadtságtól nedves meztelencsiga testet, de nem érez már semmit. Elhalt a külsö ideghálózata a koleszterintől...

Krákogva rikácsol, hogy miért nem elégíted már ki, így megpróbálkozol megkeresni a csúnyáját. Kis darukkal emeled fel a hájlebernyegeket, rétegről rétegre haladsz, mikor elérsz a barlang bejáratáig. Nem járt már a holdraszállás óta senki itt, hős lovagok csontvázai fekszenek mindenhol...de te hősiesen próbálkozol... az eddig nagynagy gondolt vezérlőcsöd most pöttöm hajszálként kong az óriási lukban...

Ő förtelmes hangon lekiabál, "Bent van már?"


Te nem tudsz már mit tenni, először ujjakkal segítesz, majd alkarral, végül már fél testtel benne vagy a szörny Jabbában... Innen már nincs visszaút, a szörnyű vákuum nem enged!


Segítségért kiabálsz, de már nincs senki aki meghallja... Ő csak zakatolja tovább "Hol vagy kicsim? Bent vagy már? Mikor elégítesz ki? Hol vagy kicsim?"


de már senki nem hall, a szörny felemésztett :D

2015. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ideírtam valamit, erre az előttem hozzászóló nagyon nem tudott mit csinálni szabadidejével, és egy olyan hosszú hozzászólást írt általánosítva az ide író összes férfiról, hogy azt senki nem fogja elolvasni, az biztos. Én is az első 2 sor után abba is hagytam az olvasást.
2015. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pont leszarom mit olvasol belőle el... :D én csak próbáltam rávilágítani, a KIÉHEZETT (nem általánosítva!) férfitársak úgy képzelik el, a férfiprostit kereső nőket, mint magányos törődésre vágyó bombázó milfek... aztán legtöbbször jön a kopp...


Ismerek pár férfiprostit ilyen-olyan oldalakról, általában félig homokosok, és a fő bevételi forrásuk lomposok szájbavételéből adódik, néha meg befut egy-egy nő is, úgyahogy. Hát ilyen szakma ez kéremszépen :D

2015. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Másfelől megközelítve, az ide írogató kiéhezett férfiak nagyrésze pedig hatalmas tévedésbe van, hogy pont rájuk vágynak a kedves hölgyek.


A kedves hölgyek kidolgozott testű, törődős, macsó férfiakra vágynak, nem a gyakorikérdéseken vadászó nyálcsorgató perverzekre, vagy magányos szexre vágyó szerencsétlen prolikra...

2015. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!