Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem ezt a lanyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi971228 kérdése:

Nagyon szeretem ezt a lanyt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pontokba szedve igy nez ki a problemam

-Kozepiskolaban osztalytarsak vagyunk, tetszunk egymasnak kulsoleg

-O szerelmes egy fiuba aki nagyon messze lakik

-Baratok vagyunk, de volt ,hogy ereztem , hogy o is tobbet erez irantam

-Ha van egy lany akinek tetszek (van par ilyen) akkor rogton mondja, hogy a lanynak semmi eselye ,mert az ove vagyok

-Most szilveszterkor elvoltam naluk es ott aludtam 2 napot vele ,egy agyban , osszebujva

-En borzasztoan beleszerettem , de nem tudom mit tegyek ,mert elvileg o mast szeret ,de hallottam mastol ,hogy engem szeret

-Nagyon felek ,hogy elveszitem mert sok fiunak tetszik

-Kaptam tole ajandekba egy nyaklancot, ami egy fel sziv, a masik fele az o nyakaban van.

Lehet csak arra var ,hogy kezdemenyezzek? Kerlek mondjatok tippeket, vagy barmit ami segithet... Imadom ezt a lanyt!!!


2015. jan. 4. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova es smarold le. Ennyi a tortenet. Mast nem tudsz tenni ha meg szemezgetsz vele o meg manipulal hogy azzal a csajjal ne gyere ossze akkor tetszel neki. Ha megengedi hogy lesmarold akkor tetszel neki ha nem akkor vegig szeditett es egy hulye punci. Hivd el smarold le ha meg nem igy jartal. Te lepjel
2015. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő is érez valamit irántad, ez holt biztos! Csak hívd el egy randira! :)
2015. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!