Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatnak indult de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnak indult de én már első perctől szeretem a lányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyetemen idén teljesen belezúgtam a csoporttársamba mert még ilyen nőt nem láttam. Nagyon sok időbe került, mire elértem nála, hogy észrevegyen, mert őrültnek nézett, de akkor "tört be", mikor a gazdag szépfiú pasijával nem mentek a dolgok, azóta többször lefeküdtünk és van, hogy egész nap otthon elvagyunk ez a nő jobb bármilyen szernél, vagy piánál, teljesen beleszerettem, nála viszont azt látom hogy csak egy játékszer vagyok, aki elfeledteti a problémákat. Mikor mondtam, hogy jó lenne mindig így lenni, akkor azt mondta hogy nem vagyunk egymáshoz illők és engem nem vihetne haza bemutatni a szüleinek. Elvette az eszemet és szerelmes vagyok de olyan kapcsolatot akarok, mint a normál embereknek amikor foglalkozunk egymással, meg felvállaljuk egymást, mit tegyek?
2012. dec. 22. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor jobban teszed, ha elfelejted és nem is találkozol vele. Sosem leszel elég jó neki.
2012. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő már válaszolt a kérdésedre.
2012. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Be vagy állva, haver. Egy drogossal a jókislányok csak kúrnak, de már nem viszik őket haza.
2012. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot minél előbb. Lehet, hogy tévedek, de abból, amit írtál, nekem az jött le, hogy egy nagyon beképzelt liba, aki azt hiszi, bárkit bármikor megkaphat...ebből sosem lesz igazi szerelem, hagyd ott, mielőtt még több szenvedést okozol magadnak.
2012. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ne csodálkozz.


Drogost én sem vinnék haza. Még exdrogost sem. Jut olyan is, aki nem műveli ezeket.

2012. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én szeretem
2012. dec. 22. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem úgy értette, hogy jobb minden szernél, hogy ő is füvezik, csak egy hasonlat akart lenni. De bocsi, ha tévedek..
2012. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő írta, hogy MÁR nem drogozik,tehát te tévedsz :)
2012. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!