Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (kép)

Figyelt kérdés

Vékony, kövér, sportos, izmos, átlagos?

10/?

Kort és nemet kérek!



2015. jan. 4. 18:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
37es vagyok. Azért engem érdekelne egy teljes kép is rólad, akár privátban arcos kép is. :) Egyébként jó, hogy teszel magadért!
2015. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Gőzöm sincs, kövér semmi esetre sem.

Nekem bejön, pont ideálom.

21/l

2015. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó. Nem kövér, nem sovány, izmos, de nem túlságosan. Kb. ez az ideálom. Mondjuk egy kis szőr még elférne, de ez csak az én maagánvéleményem. 19l
2015. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Ez a testzsír 20% fölött van valamivel.Tudniillik,20% testzsírtól,már túlsúlyról beszélünk.25% fölött elhízott.

Izomtömeg pedig átlagos.


És akkor ha meglát manapság az ember egy erezett testet,fújjog rá.Hát igen,ma már a mcdonald's-os korszakot éljük.Mindenki zabálja a sok sza.rt és el vannak hízva.Ha pedig valaki egy kicsit is izmos,az irreális számukra,"túl sok"...


Láttam már itt szépen kidolgozott testű fiút is,aki szintén feltett egy ilyen kérdést.Persze voltak,akik elismerték,de a többség fújjogott.

Egyáltalán nem volt irreális,látszott,hogy naturál.Ugyanis,ami naturál,az nem lehet túl sok,az még az ember természetes potenciálja...

Elkorcsult világban élünk.

2015. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

#42 #43

Köszönöm. Egyêbként most szőr is van. Illetve barátnőm sincs ;)


#44

Lemértem magam mérlegen, ami mutatja a testzsírszázalékot is. 21,1 % bár nem tudom, h ez mennyire pontos érték?

2015. szept. 21. 09:09
 46/48 anonim ***** válasza:
több mint fél éves kép, kíváncsi vagyok be-e tartottad a tanácsokat :D
2015. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
10/6
2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, updatelj :)
2016. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!