Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy jeleztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy jeleztek a lányoknak, hogy bejönnek nektek és kezdeményezhetne nálatok?

Figyelt kérdés
Minden jelet írjatok le, ami arra utal hogy a lány bejön, tetszik nektek, és azt várjátok hogy közeledjen a csaj. Értelmes válaszokat várok.
2015. jan. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem jelzek, nem égetem magam. Ha akarok valamit odamegyek és elmondom.
2015. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NewFreeee ***** válasza:
Megkérdezem tőle, hogy van e kedve meginni velem egy kávét. Ha szimpi akkor elkérem a számát. Ha jókat beszélgetünk elhívom randizni. Ha megállja a helyét megdugom a 3. randin. Elegendő jel?
2015. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én félénkebb típus vagyok szóval nem igazán szoktam ''jelezgetni'' viszont ha tetszik egy lány akkor gyakran szoktam nézni őt talán néha túl feltűnően
2015. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Két ujjal a saját,majd az ő,majd megint a saját szememre mutatok és kacsintok egyet a számat nyalva.
2015. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában odafüttyentek neki, hogy jer ide. Aztán ha nem akkor már idegesebb leszek és gyere már ide te hülye pi**csa, vonszold már ide a se-gged tééé..
2015. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!