Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a fiúk a már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a fiúk a már kicsit is csinosabb lányokat is szépnek találják, de a lányoknak akkor sem mindig jön be egy fiú, ha ad magára?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy lány ad magára, szép a haja, szép a bőre, akkor már szépnek mondják a fiúk, de a lányoknak meg sokszor egy magára sokat adó, edzett fiú sem jön be első pillantásra. Ennyivel kevesebb igényük van a fiúknak?
2015. jan. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mert mi nem csak a külsőt nézzük, nem abban rejlenek az igazi értékek
2015. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az igényük kevesebb a fiúknak.Hanem sokkal értelmesebben és logikusabban látják a világot.

Tudják értékelni a nőket,és nem csak felszíneskednek orrba-szájba.Hanem meglátják a nőben a valódi értékeit,és nem csak elsőre ítélkeznek.

2015. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem első pillantásra mi, férfiak sem látunk a külsőnél több értéket egy lányban. A női nem szép, a férfi nem más. minden nőben van szépség, és minden férfiban van férfiasság. Szerintem manapság a férfiaknak több fogalmuk van a nőiességről, mint a nőknek a férfiasságról, a nők ezért kevésbé veszik észre az igazi férfiakat.
2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bla bla bla...hiszti hiszti hiszti.
2015. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyire mások és magam véleménye alapján meg tudom ítélni, átlagban a magyar nők nemzetközi szinten is nagyon vonzónak számítanak, a férfiak viszont már nem annyira.


Nem tudom, ez mennyire magyarázható genetikával és mennyire a társadalmi hatással (a férfiakra kisebb elvárás nehezedik a megjelenés terén).

Viszont logikusan következik belőle, hogy egy férfi könnyebben talál vonzónak egy nőt, mint fordítva, nem?

2015. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!