Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri-e "ügyet csinálni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIKLÓS18 kérdése:

Megéri-e "ügyet csinálni" a következő történésből?

Figyelt kérdés
egy tőlem jóval öregebb asszonyság félreérthetően érintkezett velem fizikálisan,de nem álltam ellen mert nem tudtam hogy mit akar de nem is engedélyeztem neki,7 hónapja volt,lehet hogy felvette térfigyelő...érdemes ebből ügyet csinálni a hatóságon??(18 f vagyok az illető meg asszony és 46,de már régóta ismerem,és tudom jól,hogy "lókötő"!)

2015. jan. 4. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"lókötő"......hát ez tetszik :)))
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ElnökÚr ***** válasza:
Miklós! És miért nem tetted magadévá?
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért kéne? :D ha nem ellenkeztél, akkor ... lol... buta vagy.
2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ejnye Miklós, a 18. században még nem volt térfigyelő, más korban sokkold a népséget ilyenekkel!
2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább etesd meg a disznót, és a libáknak is adj tiszta vizet. Ezt meg hagyd a francba.
2015. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:

Megerőszakolt köztéren ? Öcsém azonnal látleletet kellett volna vetetni, meg menni a rendőrségre...ha mákod van, még a felvétel megvan, ahogy erőszakosan lesz_pott. Kérj segítséget, ha lelki segélyre van szükséged, mi gy-sok, támogatunk ;)

25/F

2015. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Magamévá tenni...aki ezt válaszolta gondolkozzon el erősen....
2015. jan. 4. 20:13
 8/13 A kérdező kommentje:
nem erőszakolt meg!!!!!tanárnőm volt 4 évig nagyon régen de már akkor is volt vihar a családom között is közte...simogatás, ölelés és kész!és nem szorulok lelkisegítségre,jól élek és a családom is jól él!
2015. jan. 4. 20:15
 9/13 A kérdező kommentje:
volt olyan eset hogy egy tanítványát megütötte ez az asszonyság korábban elvált egy tisztességes úriembertől...és még csodálkozik hogy sokan elpártoltak tőle...
2015. jan. 4. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Megsimogatott és megölelt a régi tanárnőd. Ebből mégis milyen ügyet csinálnál? Még ha kiskorú lennél, akkor se foglalkozna ezzel senki, na de pláne nem, hogy nagykorú vagy.
2015. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!