Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igent mondtam egy szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondtam egy szexkapcsolatra, de meggondoltam magam. Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok egyedül és mostanában volt 1-2 sikertelen randim. A szex meg hiányzik. Barátnőmnek van egy haverja, akinek csak ilyen kapcsolatai szoktak lenni, és megtetszettem neki képről. Rám is írt, a szándékát is elmondta. Először tetszett, izgalmas lehet az ilyesmi, de már meggondoltam magam. Kedves srác meg minden és néha jó is lenne szexelni, de valahogy mégsem erre vágyom. Inkább komoly kapcsolatot szeretnék és félek, hogy így nem jön el. Mit mondjak a srácnak? Barátnőm sem fog örülni, mert ő "hozott össze" minket.


19\L


2015. jan. 5. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Így, hogy bocs, de mégsem erre vágyom.
2015. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem ezt keresed végiggondoltad de nem
2015. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!