Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Jobb lenne egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jobb lenne egyedül, igaz? Képes egyáltalán egy nő érzelemmentes szexkapcsolatra hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Nos, boldogtalan kapcsolatban élek már 2,5 éve. Győzködni próbáltam magam, hogy jó lesz ez nekem, és igyekeztem felsorakoztatni a párom mellett pozitív dolgokat. Nem iszik, nem bulizik, családcentrikus... stb. Mégsem érzem, hogy képes lennék vele leélni egy életet. Gyakran mondja, hogy azt akarja, hogy a felesége legyek, és milyen szép gyerekeink lesznek majd. Én azonban nem vele szeretnék családot alapítani... Annyira elhidegültünk egymástól egy időben, hogy kb. kéthetente egyszer szeretkeztünk. Ő örökké fáradtságra panaszkodott, nekem meg lelki gondjaim voltak, amire ő nem is volt kíváncsi.


Jött egy pasi, régóta ismerem, nemrég vált el... Közel kerültünk egymáshoz, lefeküdtünk. Nem volt megállás, találkozgattunk, de csak szex volt, illetve utána egy kis beszélgetés, de nem engedett magához közel. Nem kerestem, ő is csak akkor, ha már rég voltunk együtt.


Most itt állok, üresen, szomorúan. A mostani párommal nem tudom elképzelni a jövőmet, a másik pasi iránt pedig bár érzek valamit, nem akar tőlem semmi komolyat. Már régóta nem beszéltünk, mert nem akarok a játékszere lenni.


Szomorú vagyok, mert olyan férfira vágyom, aki a lelkemet is akarja és szereti, nem csupán birtokolni akar, mint a párom...


2013. jan. 5. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább dobtad volna ki a srácot előtte...
2013. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, megcsaltad a mostani párod és ez a kifogásod rá? Legalább dobtad volna előtte, ráadásul úgy mentél bele, hogy semmi komolyat nem akar tőled a másik (amit tudsz!)? Pont, hogy a játékszere vagy (csak meghúzni akart, a célját elérte), nem az ellentéte, ahogy te képzeled.
2013. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd mindkettőt, és keress egy olyat, akivel tényleg boldog lehetsz.
2013. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Tehát van egy párod, aki leélné veled az életét, családot alapítana veled, hű hozzád, de neked ez nem elég, hanem félrek*rsz valakivel, akiről tudod, hogy nem enged közel magához... Igen erre tényleg csak egy szó létezik... A szövegből egyáltalán nem az jön le, hogy te szeretnéd a párodat, inkább becsapod és kihasználod, ahogy írod, ő mindent meg tesz érted, te meg közben a háta mögött megcsalod... Ebből már semmi jó nem lesz, eléállnék és a szemébe mondanám, hogy mit tettem, ha megbocsájt, örülhetsz a fejednek, aztán meg üljetek le és beszéljétek meg a gondjaitokat... Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor meg érdemes lenne megfontolni a szakítást...
2013. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nnajó, úgy látom az előző válaszolók nem álltak sorba, mikor az intelligenciát osztották. a megcsalás annak a jele, hogy nincs minden (semmi sem) rendben a jelenlegi kapcsolatodban. én azt tanácsolom, hogy mindenképpen vess véget a jelenlegi kapcsolatodnak, semmi értelme az egésznek, tönkretesz téged lelkileg ez a rágódás. az eredeti kérdésedre válaszolva, szerintem egy nő hosszú távon ilyesmire nem képes. hidd el, biztos találsz majd egy szerető társat, megtalálod a szerelmet, csak keresni kell! nem szabad feladni a reményt. ne hagyd, hogy teljesen "belekeseredj" ebbe a kapcsolatba. szedd össze minden erőd, szakíts a pároddal, és kezdj egy új életet! igyekezz energiát meríteni, mozogj v sportolj vagy akármi. ha már véget vetettél ennek a kapcsolatnak, ne keresd görcsösen a szerelmet, az majd jön, ha készen állsz rá. addig is élvezd az életet, legyél boldog, a pozitív kisugárzás pedig mindenképpen felkelti az ellenkező nem figyelmét. remélem, tudtam segíteni. sok szerencsét ! :)
2013. jan. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő rátapintott a lényegre, köszönöm. :)
2013. jan. 5. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az utolsóval.


Egy nő képes hosszú távon szexkapcsolatra, de speciel te egy hosszú távú kapcsolatra vágysz, ahol kölcsönösen boldoggá teszitek egymást, viszont mivel a jelenlegiben ez nem teljesül, próbálkoztál mással, de féltél kilépni a mostaniból, mert nem akartál egyedül lenni és még szereted ezt a pasit. Engedd el, válj le róla, állj meg két lábbal a földön és keress majd akkor egy olyan pasit, akivel tiszta lapokkal tudtok játszani!

2013. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!