Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek kb. hány éves korukig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek kb. hány éves korukig áll jól a hosszú haj?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
29,45 utána érdemes kopaszra borotválni.
2015. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig jobb, mint a rövid...
2015. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem korho kotott, hanem ahhoz, hogy kinek mi all jol.

En hiaba ernem el az x eves kort, ha nekem soha nem allt jol a rovid, akkor se allna jol.

2015. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig jobb a hosszú.
2015. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akinek világ életében hosszú volt, szerintem fura a rövid haj. DE! A haj időközben ritkul, törik, az senkinek sem áll jól, ha nincs formája, csak lóg, közben meg őszül, mint az állat, úgyhogy akinek alapból kevés haja van vagy vékonyszálú, ők ne erőltessék a túl hosszú hajat. Sophia Loren 80 éves, mégis gyönyörű haja van, bár nem derékig ér. Néhány példa, akiknek jól áll 50 felett is: [link]


[link]


[link]

2015. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig jobb a hosszú.
2015. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hosszú szerintem fiatalít, csinosít, a rövid pedig öregít.


Nem mondom hogy egy 60 éves nőt megdugnék hosszú hajjal, röviddel meg nem, csak hogy szerintem a hosszú tényleg minden korban és szinte minden nőnek jobban áll, mint a rövid.

2015. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amíg nem őszűl vagy nem töredezik
2015. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kortól függ, de tényleg vannak nők, akiket olyan 35-40-45 (tényleg nem lehet pontosan meghatározni) éves kor felett már öregít a hosszú haj, hacsak nem olyan profik, hogy minden reggel alapos műgonddal olyan frizurakölteményt tudnak belőle alkotni maguknak a hosszú hajhoz, ami még valamennyire előnyös.


A másik meg az arckarakter, ami nem kor kérdése. Nekem most hosszú a hajam, de olyan hülye alakú a fejem, hogy fent keskeny, lent szélesedik, úgyhogy ezt a hibát a legtöbb hosszú frizura nálam kiemeli, akármit is alkot belőle a fodrász és reggelente vért izzadok, mire valahogy tudok javítani az arányokon. :D Nekem tehát alapból inkább a rövidebb haj áll jobban, vagyis rövidebb hajból könnyebb az arcomhoz illő frizurát csinálni, úgyhogy előbb-utóbb megint az lesz a vége, hogy levágatom.

2015. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig!A hosszú haj mindenkinek jól áll!
2015. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!