Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy más lánynak is rosszul esett volna, ha otthagyják?

Figyelt kérdés
Neten már régóta ismerkedünk egy fiúval, és pár napja találkoztunk is végre. Nem vártunk el a talákozótól túl sokat, nem is terveztük hosszúra, csak beültünk egy kávézóba beszélgetni. Már kb 1,5 órája csak beszéltünk, majd csörgött a telefonja. A haverja hívta, hogy menjen, mert a vizsgájára tanul és a srácnak segítenie kell. Félóra múlva el is búcsúztunk, mert hogy ment a haverjához tanulni. Kicsit rosszul esett, mert én szívesen lettem volna még vele pár órát, nagyon gyorsan elrepúlt az a rövid idő is, meg amúgy sem azért vezettem 1 órát, hogy alig 2 órát töltsünk együtt. A találka után nemsokkal írt is, hogy jól érezte magát velem, meg várja a következőt. Már a talin is beszéltük, hogy legközelebb 2 hét múlva tudunk, de ma tudtam meg, hogy talán ezen a hétvégén is tudnánk. Rákérdeztem nála, majd azt mondta, hogy ez a szombat nem jó, mert tanul a haverjával megint. Kicsit kiakadtam, mert elvileg azt mondta, hogy bármikor tudunk találkozni, erre a haverja állandóan elfoglalja. Felhoztam neki, hogy a múltkor is mondhatta volna, hogy legalább 1-2 órát hagy maradjon még velem, persze én voltam a rossz, mert hogy abba nem gondolok bele, hogy annak a fiúnak is van más dolga.. De ha akkor egyszer tudnánk találkozni, és tényleg akarna, akkor át tudná tenni kicsit későbbre, vagy én nyavajgok túl sokat?
2015. jan. 5. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te nyavajogsz túl sokat.. neked nincsenek vizsgáid?
2015. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gimis vagyok, nem egyetemista, mint ők. De akkor is, pár órát tudna szakítani rám, ha igazán akarna, ha tudja, hogy egy héten akkor egyszer mennék el, és csakis azért, hogy találkozzak vele.
2015. jan. 5. 18:52
 3/4 anonim válasza:
Most azért írtál egy ilyen kérdést, hogy az első válaszra kifogást keress. Itt a srácnak van igaza. Kezdjük ott, hogy a bármikor nálad sem bármikor. És megértem a srácot, a barátok az elsők. Főleg ha már előre megbeszélték a programot. Attól, hogy egyszer találkoztatok, még nem azt jelenti hogy a barátod, és minden szabadidejét veled kell töltenie. Mint mondtam, attól hogy nem találkozik veled, még nem azt jelenti, hogy nem is akar. Egyszerűen neki is van élete, családja, barátai, és értelemszerűen más programja is akadhat.
2015. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a haverja fontosabb neki, mert mindig azonnal ugrik, ha ő hívja.

Oké, hogy van neki saját élete, de azért ha van barátnője, akkor őt is bele kellene valahogy illesztenie ebbe. Már, ha akarja. Meg kellene húznia azt a bizonyos határt, hogy néha tudjon nemet mondani a haverra, különben nem lesz normális párkapcsolata.

2016. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!