Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele? Legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele? Legjobb barát mehet az exedre, kevesebb mint egy hónapos szakítás után, úgy hogy te még mindig szereted?

Figyelt kérdés
Történt az,hogy a barátnőm szakított velem több mint egy év után,az egyik legjobb barátom,meg ellenem is fordította kissé, a lényeg, összejöttek.A barátom elég érdekes kifogásokkal állt elő, ha valakit érdekel,privátban,vagy esetleg segítene.Ti mit tennétek?

2015. jan. 5. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a tisztelet fontos szerepet játszik. Ilyet nem tennék a "barátommal".
2015. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mehet. Ez elég csúnya húzás, főleg, hogy csak 1 hónapot várt és ráadásul még szereted a lányt.

Én lányként megsértődnék, és távol tartanám magam az állitalgós baráttól. Vegye észre, hogy azzal, amit tett, megbántott.

Ha beszélnél a sráccal mindenképp, mond meg az őszinte érzéseidet (bár úgy tudom, a fiúk nem szeretnek érzelmekről beszélni :D )

2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátom volt barátnőjére nem mozdulnék rá soha.
2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háááááááááát ha szerelmes lennék a csajba, akkor konzultálnék a baráttal. de nem hiszem :/ várj addig míg kiheveri
2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 es vok, elírtam. - vártam volna míg kihevered -

nem volt túl szép tőle..

2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legjobb barát nem megy az exedre, és fordítja ellened, de ha mégis akkor nem legjobb barát de még nem is barát.... Nekem ez a véleményem.


Ha gondolod írj üzenetet.

2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja bocsi, fiú vagyok,és én vagyok a "sértett" ezt el felejtettem
2015. jan. 5. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 es, ez hülyeség. Úgyanúgy érző lények vagyunk, csak jobban magunkban tartjuk, de attól nekünk is jólesik elmondani valakinek!
2015. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!