Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botos Gesztenye kérdése:

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm szerelmes abba a fiúba aki már nagyon rég óta tetszik?

Figyelt kérdés
Már egy ideje tetszik nekem egy fiú. Próbáltam hozzá közeledni de csak barátként tekint rám (vki szerint nem). A legjobb barátnőm pedig megcsókolta és az egyik barátomtol tudtam meg. A barátnőmnek azt mondtam hogy ez nem zavar csak az hogy nem merte bevallani, és most ha esetleg összejönnének akkor ezt hogy kezeljem? Kérlek segítsetek sűrgős és légyszi csak az írjon aki tényleg segíteni akar
2015. jan. 5. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

azért mert a barátnőd nem aszt jelenti hogy ha kattőtöknek tetszik egy pasi ne hajtson rá.

Szerintem a pasival ne foklalkozz a barátnőddel meg maradjatok barátok.

2015. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!