Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk barátok és egyszer már jártunk de az nem volt komoly gyorsan vége lett de mostanában elkezdtünk beszélni,és mindenki mondja,hogy így meg úgy jöjjünk össze,mert mindketten ugyanazt érezzük,de nem akarom,hogy vége legyen a barátságnak,mert ő a legjobb barátom csak szeretem.. mit tegyek?
2015. jan. 2. 17:25
 1/5 aladar12 ***** válasza:

csak lesz másik legjobb barátod.

ja és fiú-lány barátság nem létezik!

2015. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát akkor járjatok, így hogy szerelmes vagy bele, nem fogsz tudni barátként viselkedni vele, féltékenykedni fogsz stb és így is tönkre tud menni a barátságotok, szóval én a helyedben megpróbálnám.
2015. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet,hogy megpróbálom :)
2015. jan. 2. 18:02
 4/5 anonim válasza:
na mit tettél?:)) remélem megpróbáltad !:)
2015. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát.. Elmondtam neki

Azt mondta,hogy szeretett és nagyon gondolkodott,de nem tudja mit érez. Több vagyok neki mint barát de kevesebb mint szerelem. Aztan azt mondta nem es hogy várjunk. Ugyhogy megint lb vagyunk :) de még lehet más is,de hát ez van..

2015. febr. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!