Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a nőket (néha a fejem verném a falba miattuk)?

Figyelt kérdés

Sok nő itt is meg máshol is hangoztatja, neki érzékeny pasi kell, meg a társai és ha egy srác megmeri mutatni, hogy vannak érzelmei megbántják, kihasználják kinevetik.


Tisztelet a kivételnek...


Sokszor azt is elvárja, sok nő hogy kitaláljuk a gondolatait, felemleget valamit a múltból és sorolja sorolja, de el nem mondaná miről van szó, csak megsértődik.


2015. jan. 6. 12:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban Cimbora! :D Gyere igyunk egy sört.
2015. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek vagyunk. Ez mentség mindenre :D
2015. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Első mondat: Te is elhitted? Hát hiba volt :) A nők férfit akarnak (bármit is hazudoznak össze másról) igenis az érdesség kell!


második mondat: Kevés mond igazat, tényleg tisztelt az olyannak


Harmadik: Nekik lövésük sincsen arról hogyan kell egy férfival beszélni. Valójában a lányok 90%-nak lila dunsztja nincsen arról hogyan működik egy férfi mentálisan és testileg.


+1

Komoly hányaduk "hercegnő szindrómás" :) SOHA DE SOHA nem szabad a hercegnőnek fejet hajtani! Nem engedheted, hogy a hercegnő szabályai szerint játssz mert biztos lehetsz benne, hogy 1. meg fogod szívni! Ez 100% 2. nem áll feletted, bármit is hisz magáról 3. lásd első mondatra a válaszom :)

2015. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Noren1989 ***** válasza:

Nem, nyugi, sokan vannak így...Apám is megmondta: Fiam, ne akard érteni a nőket, mert beledöglesz.

Am #1, mikor, hol lesz a klubtalálkozó ?

2015. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#13:09 Megmondta a tutit!!!

Annyival egészíteném ki, hogy "Tisztelet a kivételnek... " ami ugye nincs, csak ide kell írni a hiszti elkerülése érdekében.

36F

2015. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
lehet nem a pláza pi..ákat kellene felszedni.. akik tipikusan azok a kívul szép belul rohadt fajta.
2015. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez ösztönösen beléjük van kódolva.
2015. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
utálom ezeket az általánosító kérdések "Nők,pasik" stb. Egyszerűen csak el kéne fogadni mindenkinek,hogy a másik nem másképp működik,és észre venni,hogy pont emiatt tartjuk vonzónak,mert más!! 21f
2015. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

# 6


Menj már a francba ilyen aranyköpésekkel de komolyan.


Soha de soha nem a kikent, plázap_csák érdekeltek, soha nem is próbálkoztam náluk. Mindig is a szerényebb csendesebb lányok voltak a favorit akik értékesnek mondhatóak belül és szorult beléjük némi ész is.


A legtöbb férfi egyáltalán nem a plázap_csákra hajt, mint ezt a sok nő kitalálja.. mégis mindig a normális férfiak szívják meg.. D:

2015. jan. 6. 13:23
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

#13:21 Te még sosem voltál nővel! :-(

Irigylem a fiatal naivságodat. :-)

36F

2015. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!