Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztény hívő fiatalok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény hívő fiatalok! Mennyire fontos nektek a párválasztásnál, hogy a párotok is hívő legyen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
a sátán embereivel nincs cimborálás!
2015. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiféle hívő van, erre nem lehet válaszolni. Egyik keresztény hívőnek mondja magát és a másik is, de máshogy gondolkoznak.
2015. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egyáltalán nem fontos az (legalábbis nekem), hogy az illető szintén keresztény legyen. Persze nem mondom, hogy egy istengyűlölő sátánistával bármikor összejönnék (Már csak azért sem, mert a szüleim is keresztények, és nem nagyon hiszem hogy csípnék) viszont az, hogy nem keresztény azt jelenti, hogy én tudom abba az irányba terelni. Márpedig, ha őt egyáltalán nem érdekli a kereszténység, valószínűleg nem fog elviselni, ezáltal nem jövünk össze, viszont ha nem kizáró ok nála, az azt jelenti, hogy ott a szikra benne, csak azt fel kell lobbantani :)
2015. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Az a fontos inkább, hogy ne legyen vallásos. Nem zavar de ritka a normális keretek között vallásos ember.


Pontozzatok le !!! De a legtöbb ember fanatikus és ez vonzza magával a hülyeséget.

2015. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:

Nem fontos annyira.Volt már több ateista barátnőm és amúgy jól megvoltunk.

Azokat nem bírom csak,akik úton út félen mindenért az egyházat hibáztatják és szidják.

2015. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elgondolkodtam ezen mostanában... dilemma ez. Egyrészt ha tolerálja ami ezzel jár, akkor oké... másrészt egy ilyen személlyel nem tudom megosztani az efféle gondolataim, máshogy fogunk fontos kérdésekben gondolkozni. Nem hiába a tanács, hogy "ne kerüljetek felemás igába nem hívőkkel". Ez elsőre értelmetlennek tűnhet egy kívülállónak, de egy olyan személy, aki igazán tartja a hitét és nem "vasárnapi keresztény", ahogy én hívom őket, az ég és föld egy nem hívőhöz képest és míg a nem hívő társa vallási fanatikusnak bélyegzi a hívő felet, addig a hívő félre bomlasztóan hathat a nem hívő fél.


Amúgy meg atheistával sosem jönnék össze. Mi közöm van egy olyanhoz, aki egyenesen tagadja azt, amiben hiszek? Erre semmilyen szerelmem nem vinne rá. Senkinek nem lenne jó egy ilyen kapcsolat, nem?


23/F

2015. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, ha nem hívő.


/református férfi/

2015. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!