Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi és miért történt azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi és miért történt azon a napon? Irjatok sokan mert fontos kerlek.

Figyelt kérdés

Megprobalom roviden leirni. 17 eves vagyok es van egy fiu aki evfolyamtarsam, es hat elegge tetszik. Es ugy vettem eszre h en sem vagyok kozombos neki, de amugy jo baratok vagyunk. Diakonkormanyzatba vagyunk mindketten es az egesz csapatot parokba osztottak h elvegezzenek x melot.(eleg nagy munka am) en vele kerultem ossze. Atmentem hozza egyik nap, de ugy, h akkor ott is alszom es masnap folytatjuk a melot. (Sok dokumentum meg netes programok meg minden kellett hozza, es az ottalvas nem lenyeg ne arra koncentraljatok en aludtam mar sok fiu baratomnal ismetlem aludtam, nekem ok ugyanolyanok mint a baratnoim szoval na) este nem igazan a meloval foglalkoztunk filmeztunk, meg dumaltunk rengeteget, az egesz olyan bensoseges es "meghitt" volt...

Masnap kezdtuk el a dolgot de nem az a lenyeg, az agyan fetrengtunk es a neten kerestunk anyagokat, de nem ez a lenyeg, egesz nap ossze voltunk nove, de fizikalisan, ha epp fetrengtunk akkor egyertelmu volt hogy odabujtam hozza, amikor szunetet tartottunk akkoris, csomot olelkeztunk, de tobb nem tortent..

Azert fura mert egyreszt csak BARATOK vagyunk, de tenyleg, masreszt meh ez a srac olyan csipkelodos, meg kicsit bunko a stilusa, de ebben a ket napban tok mas volt...

Nem ertem mi tortent, egyaltalan hogy alakultak igy a dolgok...

Nem lett rovid es valszeg osszevisszasag de ha van valami otletetek, akkor irjatok lecci

17L koszi :)


2015. jan. 2. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az történt amit leírtál szerintem
2015. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok ugyes vagy hogy megertetted a szoveget, de a kerdes nem erre iranyult.
2015. jan. 2. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2015. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne megcsókolnod, hogy többé ne barátságnak hívjátok ezt.
2015. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En nem mernek kezdemenyezni, mert ez a srac kiszamithatatlan, es ha felreertek valamit, az marha nagy eges :(
2015. jan. 2. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenki másként viselkedik társaságban/iskolában, mint amikor kettesben van valakivel, ráadásul otthon. lehet, hogy csak az iskolában van az a bunkó, csipkelődős stílusa.egyébként, ha ebben a két napban nagyon jól éreztétek magatokat együtt, és már egymáshoz is bújtatok, ölelkeztetek, akkor elég valószínű, hogy ez nem sima barátság, hanem vonzódtok egymáshoz.
2015. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tehát ha nála ez normális, mármint ha minden lánnyal ilyen közvetlen, könnyen lehet hogy nem jelentett neki semmit, szerintem akkor megcsókolt volna. Azóta nem beszéltetek?
2015. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem, minden nap beszelunk. (De mondjuk ebbe semmi kulonos nincs, eddig is minden nap beszeltunk)
2015. jan. 2. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
És nem változott meg semmi? Nem említette egyszer sem az aznap estét? Nem akar újra találkozni?
2015. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az az este soha nem jon szoba. En nem szeretnem szoba hozni, de szerintem o sem
2015. jan. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!