Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne tök jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne tök jó, ha ez emberek és az állatok képesek lennének utódokat nemzeni egymással?

Figyelt kérdés

Mindenki mindenkivel kompatibilis lenne ilyen téren és tegyük fel, hogy teljesen egészséges utódok születnének, csak épp ötvöznék a szülők külső / belső tulajdonságait.


Nem azért, mert vonzódnék az állatokhoz és ilyesmire vágynék én magam, de páran biztos örülnének ennek és szívesebben alapítanának családot mondjuk egy csinos gepárdlánnyal vagy egy aligátor férfival.



2015. jan. 6. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lenne macskanő és pókember...
2015. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

na ez már kérdés :D

hát elég sok féle kereszteződés lenne...lennének Pókemberek, Batmanek és Supermanek...biztos, hogy érdekesebb lenne a világ...durva lenne az orvos tudomány akkor...mert sokkal több dologra kellene odafigyelni...

lenne Kutyámajom :D

más lenne a rasszizmus tárgya...

az "anyja neve" mellett ott lenne az "anyja fajtája/fajtái"

mint a Harry Potterben lenne "aranyvérű" (fajtiszta) és "sárvérű" (keverék)...

változatos lenne a sport, nem a négerek lennének a legjobbak :D

lenne előnye és hátránya is...

2015. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jah... De lenne negatív oldala is. Nem tudom ki merne szakítani egy farkaslánnyal.. Vagy ha stírölnél vlkit az utcán és kikandikálna egy pata vagy farok. De ha megcsal és annak következménye lesz könnyebb rájönni kié a gyerek... :P
2015. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#14:

nem értem miért ne lehetne szakítani egy farkas lánnyal...ez kb olyasmi helyzet mintha ma egy c1g4ny lánnyal akarnál szakítani...csak talán annyira nem szőrös...

meg nem ő tép szét hanem a 235 öccse/bátya/féltestvére akinek az apja az egyik testvére...


ezt is megteszik ma, szóval azt is meglehet :)


mondjuk ha a csajoknál tartunk gondolj bele egy orális kielégítést olyantól akinek az egyik felmenője mondjuk cápa :D és van 3 sor foga :D szóval a szexuális dolgok is változnának...


tele lenne a GYK ilyen kérdésekkel:

"én egy kutya-ló-majom-viziló-elefánt keverék vagyok, lefeküdtem egy ember-szamár-antilop-kobra keverékkel nem használtunk gumit, terhes lehetek? ha igen mi lesz a végeredmény?"

lenne olyan "kalkulátor" ami kimutatja a lehetőségeket miből mi lehet...


"valaki feküdt már le ember-ló-boa-kecske keverékkel? milyen volt?"


magas vékony így sajnáltatná magát:

"ember-marha-szamár-majom keverék nem kell senkinek? mindenkinek csak az ember-gorilla-ló keverékek jönnek be? minket le kell nézni? miért nem kellek senkinek?"


szóval a GYK is megváltozna :D

2015. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hali 14#és vok... A farkas lánynál jobb nem jutott eszembe de a lényege az lenne h se könnyű megszabadulni egy búzából hát még ha vadászösztönnel és vadállati természettel lenne feltétele.. Viszont csípem a humorod.. Abba gondolj bele Mien filmek lennének... Wow.. Ez lenne a romantikus vígjátékok következő generációja... Rómeó és Júlia csak kutyánrómeo és cicánjúlia... Egy biztos legalább nem lennének PETAsok
2015. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megint én... Apa te is macskaember vagy meg anya is csak én vagyok mosómedveember ez h lehet?? Fiam Anyád aznap úgy berúgott örülj h nem ugatni :))))
2015. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!