Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekelhetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelhetek egy embert sem?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek pocskondiázást nem, főleg nem olyanoktól akik nem is felnőttek.

Az általános iskolában és a gimiben is gúnyolódtak rajtam a csendességem miatt, pedig én sosem bántottam meg senkit egy rossz szóval sem. Az iskolában is csak addig voltam jó valakinek míg segítettem neki, utána már nem. Így sosem voltak barátaim, viszont a tanárok többsége szeretett. Sosem jártam bulizni, nem is cigiztem soha, nem alkoholizáltam, mint más velem egyidős. Voltak rövid kapcsolataim, tehát csókolózni már csókolóztam, de még szűz vagyok. 1 hónap után nem voltam hajlandó lefeküdni olyan fiúkkal, akik komolyan sem vettek. De őszintén bevallva pedig nagyon vágynék szexuális kapcsolatra egy komoly kapcsolaton belül. De amúgy csak rossz tulajdonságaim vannak pl. csendes, naiv, önbizalom hiányos vagyok. Sokat gondoltam már a halálra is, de az öngyilkossághoz nincs bátorságom. Most is eljárok egy tanfolyamra, de még most felnőtt fejjel sem sikerült senki szimpátiáját kiváltanom. Nem szólnak be nekem, de nem is nagyon beszélnek velem. Természetesen ott sem tetszek egy fiúnak sem. Úgy érzem vénkisasszony maradok. L/23


2015. jan. 6. 20:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
megláttam az L betűt el se olvastam
2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szóval ez lenne, ha lány lennék.
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
akkor vagy a tested olyan hogy nem nagyon érdeklődnek vagy a kisugárzásod nem fog meg senkit.azért azt jó lenne tudni hogy is nézel ki egyáltalán
2015. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az L azt jelenti hogy lány vagyok. De ha nem tudtok normális választ írni minek kell írni?
2015. jan. 6. 20:51
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Hallak testvér. Ugyanilyen vagyok én is, csak 15/f
2015. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A külsőt meg se említsétek!
2015. jan. 6. 20:52
 7/32 anonim ***** válasza:
jól gondolom hogy nem vagy kibékülve a külsőddel sem?23f
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
jó őszintén: nem szeretem a csendes lányokat, nem tudom mi jár a fejében, sok a kínos csend, nagyon kaparni kell sokszor azt se tudom miért..
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem kíváncsi rád senki.

Én szívesen ismerkednék veled például. :)

Nyugodtan írhatsz, nem harapok.

Mi bajod lehet ha itt váltunk pár üzenetet?


27/F

2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy igen kövér vagy?
2015. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!