Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy higgyem el, hogy tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy higgyem el, hogy tenyleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nemreg ota vagyunk egyutt. Korulbelul 20 kilo feleslegem van jelenleg, de mar dolgozom rajta, 10et mar leadtam. O vekony, sportos alkat, 182 centihez 75 kg, evek ota focizik. Hiaba mondja, hogy neki mindenhogy tetszem, jo csaj vagyok minden ertelemben, nem tudom elhinni. Nem szoktunk rola sokat beszelni, neha jon csak fel, hogy elegedetlen vagyok magammal, olyankor probal nyugtatni, hogy cuki a nagy fenekem. Mindig az jar a fejemben, hogy csak beeri velem, azert engem valasztott, mert nem volt jobb, es ha majd talalkozik egy csinosabb lannyal, ot akarja. Mit tehetnek? 😞 Nyilvan nem egyik naprol a masikra megy a fogyas, nem is akarok hetente ot kilotol megszabadulni, hogy utana duplaja jojjon vissza. Koszonom!
2015. jan. 6. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a tegnapi inverze XD
2015. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Micsoda? :D lemaradtam rola ezek szerint :D
2015. jan. 6. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
neked is egy ilyen pasi kellett pff
2015. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen?...
2015. jan. 6. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg szeretni önmagadat, és ha zavar a túlsúly, hát tegyél valamit, hogy jobb legyen, sportolj, az még jót is tesz. Viszont arra figyelj, hogy az önképed reális legyen, szóval ne gondold magad kövérnek piszkafaként. Nem ismerlek, de ez fontos, sokan átesnek a ló túloldalára.
2015. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egeszsegesen taplalkozom, heti 3x sportolok, igy fogyam eddig 10 kilot, ezt folytatom tovabb. Elfogadtam, szeretem magam, de attolvmeg, hogy nemchyulolom a testem, nem tudom elkepzelni, hogy ez vonzo lehet.
2015. jan. 6. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomra, önismeretre kell még gyúrni, a többi megvan. :-)
2015. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra hogy? :)
2015. jan. 8. 08:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan hibái, amik nem tetszik önmagában. Nekem pl. problémás a bőröm, illetve gyerekkoromban tönkretették a fogaimat fogszabályzáson. Én azt mondom, hogy ha te változtatni akarsz magadon, akkor önmagad miatt tegyél érte, mert fontos, hogy magadnak meg tudj felelni, csak ne ess át a ló túloldalára. Én nagyjából 15 évig éltem napi szintű fogfájással a korábban említett probléma miatt, pedig a szüleim azt hitték, a legjobb helyre visznek. Meg akartam találni a megoldást, mert ez így nem mehet, a fogorvosok meg nem csináltak semmit ezzel. Találtam, csak sok mosoly nélküli nap múlt el addig a 20-as éveimben. Egyébként én pár éve elkezdtem hastáncolni, és sokat erősödtem vele, nekem nem kellett soha fogynom, sőt, csak izom marad meg rajtam, de sokáig nem találtam megfelelő mozgásformát, a hastánc segített. Több olyan is van egyébként a csoportban, akik meg túlsúlyosak, és fogytak vele, és egy olyanról is tudok, aki teljesen le is fogyott normál szintre.


Figyelj, te dolgozol egy problémád megoldásán, nyilván önmagad miatt, ez jó, de figyelj a többi előnyös tulajdonságodra is, ha kell, írj magadnak listát, mi miatt lehetsz vonzó a barátod számára.


Egyébként van a közelemben valaki, aki nekem kicsit többet jelent, mint mások, igaz, nem vagyunk együtt (még? talán), de észrevettem, hogy figyel, érdekli a véleményem, tisztel, szeret a közelemben lenni, néha zavarba is jön, és látott már úgy is, hogy épp a bőrproblémám miatt csúnyább voltam (begyulladt és kisebesedett látható helyen), nyilván nem akarok pont előtte csúnyának látszani, de baromira nem érdekli. Biztos látja, mert nem vak, de nem számít, ugyanolyan édesen mosolyog, figyel, utánam fordul, megbámul... stb. mint mikor a legjobb formámat hozom. :-)

2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!