Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Higgyem el? Járunk egy termész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyem el? Járunk egy természetgyógyászhoz, aki nagyon sok bajomon segített már, tényleg hihetetlen sokszor gyógyított már meg.

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tabira azt mondta, hogy nekem ez a szer nem jó. Eredetileg azért kérdeztem rá, mert most vagyok az 1.hónapban és 2 hétig volt pecsételésem. Lehet, hogy a vérzés miatt mondta, de az sok embernél előfordul és náluk is 2 hét után elmúlt. Kérdés, hogy úgy, h semmi más panaszom nincsen(nem fáj a fejem, nincs hányingerem, nem vagyok depis, libidóm sose volt jobb, nem fájnak a végtagjaim, nem híztam, nem fáj a mellem csak megnőtt) higgyek e neki és váltsak?
2011. márc. 5. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindenben segitett, akkor nyugodtan higy neki, es meg most hagyd abba, ne ugy mint en 3 ev utan, hormonzavarral ;S
2011. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természet gyógyász?

Az olyan az a fákat, és a virágokat gyógyitja?


Viccen kívül, konzultálj azzal az orvossal is, aki a méhészeten felírta neked, és vele együtt keressetek egy másik, alkalmas gyógyszert.

A legtöbb gyógyszernek van több alternatívája is. Ajánljon a doki egy másikat. :)

2011. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE értitek miért kéne másik? Már semmi mellékhatása nincs, csak a természetgyógyász mondta, hogy ez nem jó nekem.
2011. márc. 5. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit durva leszek talán, de a természetgyógyásznak az a készítmény a jó, amiből százalékot kap. A nőgyógyászok is általában minden páciensüknek ugyanazt írják fel (kivéve ha valami miatt veszélyes, problémás lehet), mert nekik abból van pénz.
2011. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából lehetséges, hogy egyáltalán nem kell másik, de ha téged megnyugtat ha hallgatsz a természetgyógyászra, akkor orvosi felügyelet mellett le lehet cserélni. Abból baj nem lehet.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!