Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti jártatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti jártatok már így (nem fért ki)?

Figyelt kérdés
Szóval a szitu az, hogy megismertetek egy pasit, aki nagyon tetszett, de közben összejött valakivel, akit nem sokkal előttetek ismert meg, szóval már randizgatni kezdtek, mikor ti megismerkedtetek, nem is fektettetek túl nagy energiát bele, mert a másik nő is barátságos, szimpatikus, aztán egy idő után, mikor kezdett titeket jobban megismerni a pasi, mert több alkalmatok volt mondjuk beszélgetni, mégiscsak irántatok kezdett többet érezni. Tudom, hogy vannak skalpvadász típusú pasik, de tegyük fel, hogy ez az illető nem olyan, csak valaki mást előbb ismert.
2015. jan. 6. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
több vasat tart a tűzben, szerintem mind a ketten bejöttök neki
2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már több, mint 2 éve ismerjük egymást mindhárman, de nem viselkedett így mindig. És tényleg nem nagyon mozogtunk korábban egy közegben, így nem volt lehetőségünk jobban megismerni egymást.
2015. jan. 6. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
és te ezt kizártnak tartod, hogy mindkettőtökkel ismerkedik? te magad mondtad hogy a másik hölgyet már előtted ismerte meg, szóval én simán el tudnám képzelni. nem provokálni akarlak, csak nekem ez a véleményem
2015. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus, lehetne alkalma, vannak körülötte sokkal jobb nők is, velük mégse viselkedik úgy.
2015. jan. 6. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem kár aggódnod :) ha mostanában úgyis többet vagytok együtt, és neki is bejössz, akkor mondani fogja előbb-utóbb! tudom hogy nehéz ezt kivárni, de mostmár csak rajta múlik. neked csak annyit kell tenned, hogy érezteted vele hogy fontos a számodra. sok sikert, kívánom hogy boldogak legyetek ;)
2015. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én kivárom, és teszem, amit tudok, de baromi jólesik, hogy kimutatja, hogy érdekli a véleményem és tisztel, és örül a társaságomnak.
2015. jan. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!