Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik, de szóba sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, de szóba sem akar velemem állni. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeptemberben megismertem egy lànyt, aztán elkezdtünk beszélgetni. Nagyon szeretem. Olyan jól elbeszélgettünk, ő volt az egyetlen akivel ilyen őszintén tudtam beszélni. Nagyon sokat írtam neki, aztàn sokszor összevesztünk. Mindennap feljön facebookra, de nem ír. Tudom, hogy idegesítem. Mondtam hogy írja meg a címét,mert szeretnék még egy búcsúajàndékot küldeni. Nem érdekli, nem mondja meg mibaja van velem, szó nélkül itthagy, és ez nagyon rosszul esik. Pedig mindennap fent van. Dagadtra sírtam a szemeimet miatts, anyukàm azthitte allergiám van. Ma pedig fél nêgykor keltem fel, nem tudok aludni. Nagyon hiànyzik. Meditálok, próbálok nyugodt maradni, próbàlok boldog lenni, de nem megy. Próbàlom magam elfoglalni, de egy idő utàn megint rá gondolok. Ràadásul most félév van, de nem tudok a tanulàsra koncentràlni miatta.

2015. jan. 7. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a lány nem leszbikus, ezért terhes számára a nyomulásod. Hagyd békén!
2015. jan. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem reagálnék, ha valaki zaklatna.

Ezen gondolkodj el.

2015. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fhu nem szerelem kategóriába akartam xd
2015. jan. 8. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rátelepedtél.
2015. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!