Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy egyre több a meleg ember? Szerintetek a homo férfiakból vagy nőkből van több?

Figyelt kérdés
Szerintem eleg rossz, hogy a melegség divattá vált :/
2015. jan. 7. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

Ez nem divat, lehet, hogy pszichés oka van. Olvastam már kutatásokat, hogy a sok csalódottság miatt is elkezdhetnek átpártolni a saját neműekhez. :/ Durva.


A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad


ha ezt komoly, megyek felkötöm magam

2015. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
nincsenek többen, csak remélik, hogy ma már vannak olyan felvilágosultak a népek, hogy tudják, ez nem bűnr, nem betegésg, ezért merik többen vállalni. Korábban jobban titkolták, a kiközösítéstől, egyebektől való félelem miatt.
2015. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
4%

De kajak ez mert van?

Egyre tobb a homo, lehet h jopar ev mulva alig lesz hetero, igy h fogunk szaporodni?:D

Nyílvan nem termeszetes uton.

2015. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Olyan IQ hiányos itt némely válaszoló. Persze a kérdező se teljesen épeszű.


Nincs több, régen is voltak homoszexuálisok, csak a társadalom "elfogadóbbá vált"(néha kétlem..), így nem kell annyira rejtegetniük magukat.

Persze vannak a divat leszbikusok (pasiknál szerintem nincs ilyen, jó a kinézetük elég..érdekes), de ők kinövik.

Nektek kb. minden magamutogatás.

Ha megfogja a másik kezét, egy szájra puszi..

De mikor ti "kedves" heterok az utcán csókolóztok, egymás torkát kaparjátok a nyelvetekkel, az nem gond, de, ha két homoszexuális ad egy szájra puszit, akkor megrontják a gyerekeket és de gusztustalan. Persze, megrontják. De az nem, ha ti már-már az utcán szexeltek. Az természetes.

(Persze, vannak kivételek.)

Ne legyünk már álszentek.. Pont a minap beszéltem erről egy ismerősömmel, hát eléggé meglepett, amit mondott, mert nem ilyennek ismertem. Olyan szinten homofób, hogy már én szégyelltem magam az ő helyében és ez a baj az emberekkel. Ami már kicsit más vagy szokatlan az nem normális és, aki ilyet csinál/így él, azt már eleve leírják..

Elég szörnyű a helyzet.. Ki mondta, hogy mindenki homoszexuális lesz? Honnan szedtek ilyen hülyeséget? Nem lett több homoszexuális, csak nyíltabban felmerik vállalni, de ti már a fajfennmaradást fenyegetve érzitek.

2015. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

nem feltétlenül divat. a nemi identitásunkat nem tudjuk akarattal befolyásolni. mivel egyre elfogadottabbá válik a melegség, egyre többen merik felvállalni, és a vágyaik szerint élni, nem elfojtani magukban a dolgot vagy magányosan élni.

elvileg több a meleg férfi, a nők között a biszexualitás elterjedtebb.

2015. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz is, az jó, hiszen ezáltal kisebb a konkurencia :-)
2015. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csalódottság?? Nem, kedves barátom attól ha kikosaraz egy nő nem kívánom meg a faszt. Ne beszéljünk már hülyeségeket.
2015. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Scav ***** válasza:
97%
régen rejtegették ezt (sőt, házasodtak ellenkező neművel és gyereket is csináltak, persze nem volt túl élvezetes a szex :D ) mert ez volt a társadalmi elvárás. Ma már elfogadóbb a társadalom, így egyre gyakrabban vállalják fel nyilvánosság előtt. Nem a számuk nőtt, csak egyre több derül ki.
2015. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
Nincs több, csak kisebb a látencia, mert már nem a sötét középkorban vagyunk. A homofóbia az az említett 1500 év keresztény rémuralmának hagyatéka. Aki szeretne a sötét középkorban élni, az még elköltözhet Iránba, Fekete Afrikába, vagy Észak-Koreába... Ott aztán nincs bzulás.. Erkölcs van. (Érdekes, hogy pont ezek az országok "erkölcsösek", nem? :))
2015. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem egyre több a meleg, csak egyre többen VÁLLALJÁK fel magukat.

Valószínű régebben is ugyan ennyi lehetett az arány, persze kevesebben voltak, mert ugye az emberiség létszáma sem 7-8 milliárd között billegett akkor még.

2015. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!