Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti milyen csajról álmodoztok, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt külső, belső tulajdonságokra is.

2015. jan. 7. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
kedves legyen , a többi mind1 azért ne legyen rusnya.
2015. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjon el engem ès önmagát is, ne hirdesse a kapcsolatunkat, de ne is tartsa titokban. Törődjön velem, miközben èn is vele. Ne akarja mindenáron megváltoztatni a negatív tulajdonságaimat, mert nem lehetek más, mint aki vagyok. Adjon a külsejère, ne legyen ènközpontú ès önző, mert mèg a pasiknak sem áll jól, ès visszataszító. Ugyan èn minden bizonnyal biszexuális vagyok, nyíltan mègsem hirdetem. Nem előnyös egy kapcsolat elejèn avval kezdeni, hogy bocs, de a lányok is vonzanak. Számomra fontos, hogy egyenlő fèlkènt kezeljenek, nem igènylek kivètelezèst, de annál inkább szeretetet.

Kèrdező, tudom, nem szokás, de kíváncsi lennèk az ideálodra. Legyen bármilyen nemű is.15/L

2015. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs, hogy az vagyok-e, de van rá esély...

Lányos legyen, de nem baj, ha fiús dolgokat is szeret (én pl imádom a focit). Illetve legyen kedves, aranyos. Külsőben előny, ha sportos alakú (én is hasonló vagyok).

2015. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen nőies. :)
2015. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Külsőt illetően a fiúsabb lányokat kedvelem; rövidebb haj, igényes, de nem túl nőies öltözködés. Nem azt mondom, hogy feltétlen legyen crossdresser, de ne hordjon tűsarkút és hasonlókat.


Belső tulajdonságok közül előny, ha a lány határozott, dominánsabb (de nem elnyomó) személyiség, emellett pedig laza, vicces és ha kell, romantikus.


Ezek persze csak ideálok, de a való életben szerintem az ember sokszor olyat szeret meg, akiről nem is gondolná. :)

2015. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a nőies lányok érdekelnek, ettől függetlenül öltözködhet lazábban akár(nem az az igénytelen laza, inkább a divatos laza :D ), de ha arról van szó, tegye oda magát, és tudja hordani a magassarkút. :) Persze ne legyen közönséges. Legyen törékeny, kívül, belül. Nem szeretem, ha valaki dominánsabb nálam, vagy éppen én vagyok az erősebb jellem,inkább legyünk hasonló karakterek. Belső tulajdonságok... ne legyen irigy, önző, negatív, rosszindulatú ember. Pláne ne ez a tipikus féltékenykedős, furkálódós, manipulálni próbáló nőszemély... Igyekezzen fejlődni,és mindig hozzátenni az életéhez. Lássa szépnek a világot, és vegye észre a jót is. Legyen jószívű, kedves, vicces, hűséges ilyesmi... és kölcsönösen tiszteljük egymást, mint ember (is). És még sorolhatnám... Lehet ez csak álom marad :)
2015. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a "lànyos lànyokat" szeretem. Főleg mivel elég fiús vagyok,mindentéren. Ìgy érthető. Kinek mi az elsődleges ugye,mit tart fontosabbnak. Én speciel a belsőt nézem először,aztàn a többit,de az nem olyan mérvadò szerintem. Nem akkor mértékben^^ (Màrmint a külső.) Erre mindig mindenki azt mondja kb,hogy: Kedves,aranyos,elfogadò,őszinte,vicces,blabla.. És reggelig lehetne sorolni:D De senki se tökéletes,és mindenkinek van jò és rossz oldala is,ìgy... Dehàt ez ilyen.^-^ 21/L
2015. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!