Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a tanács, hogy adj lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tanács, hogy adj lejjebb az igényedből miért okozott nekem mély sebeket?

Figyelt kérdés

Amikor még önbizalom hiányos voltam csajozás terén, elég sok tanácsokat kértem az ismerőseimtől és elég sokat kaptam ezeket a jelzőket, miszerint adj lejjebb, túl válogatós vagy, egyedül maradsz örökre ha nem éred be a szinteddel. Ezek akkoribban lelki beteggé tettek. Elkezdtem változtatni magamon, leadtam 30-40 kiló felesleget, edző terembe is járok látszik is rajtam és a gondolkodás módomon is tudtam változtatni, már egyáltalán nem kérek senkitől se tanácsot, több tanácsot már el se fogadok. De mégis megmaradt bennem ez a seb és gyakran emiatt nem merek ismerkedni. Nekem csak egy olyan lány kell nekem aki számomra szép, intelligens, őszinte, hűséges, tehát nem kérek sokat, igaz nem sok lányban látom ezeket az értékeket amiket keresek, de boldog életet szeretnék és nem akarok megalkudni, na meg nem vágyok arra, hogy kiélhessem magam, mert nem csak szexet szeretnék.

Ezt a mély sebet valahogy belehet gyógyítani?


2015. jan. 7. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám hol a gond? Az ő tanácsaik hatására kezdtél el változtatni magadon.
2015. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ezek még mindig kísértenek. Nem az ő tanácsaik miatt kezdtem változni, irántuk elég nagy gyűlöletet érzek.
2015. jan. 7. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, tényleg nem bántásképp akarom mondani, de ha az, hogy, azt mondták: túl magasak az igényeid, add lejjebb őket, feldolgozhatatlan lelki sérülést, vagy akármilyen lelki sérülést okozott benned, az valahol azért azt mutatja, hogy az élethez való hozzáállásodban van egy kis hiba.
2015. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első most nagy hülyeséget írtál. Épp azért változtatott, hogy ne érje be a szintjével. A többiek meg nem ezt tanácsolták. Ilyenre most sokat nem tudunk segíteni az a baj. Egyébként menj el pszichológushoz pár alkalommal, ő biztosan kideríti mi a megoldás. Ezt komolyan mondom.
2015. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam nem emiatt voltam lelkibeteg, akkortájt veszítettem el valakit az életben akit nagyon szerettem és ez okozott lelki betegséget és ezek a tanácsok húztak még lejjebb a lejtőn. Pszchilógusnál voltam, de semmit se segített sőt saját magamat hoztam rendbe segítség nélkül, csak ez a seb maradt bennem, ami remélem idővel begyógyul.
2015. jan. 7. 21:34
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Fel kell dolgozni,es ismerkedj ne csak area az egyre varj igy is megtalalod azt Aki neked kell mag ha tobb kapcsolatod is lesz elotte.A kapcsolatok a Nagy O" elott szinten epitoleg hatnak az emberre.Ha tul sokaig vagy egyedul varva az igazira akkor kiuresedsz es megkeseredsz.Tapasztalatbol irok.
2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom nem a nagy őt keresem, csak egy lányt aki tetszik, próbálom valahogy ezeket elfelejteni.
2015. jan. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!