Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Szóval, olyan két évvel ezelőtt egy közeli barátommal lefeküdtem...ez a dolog körülbelül 1 évig tartott, ő extráknak hivta, én meg hát örültem, hogy vele lehetek, és reménykedtem a többen, bár ő azt mondta, hogy neki barátnőre szüksége nincs. Aztán a vége fel én már feladtam és szerelmet valottam neki lány létemre...neki a válasz az volt, hogy nagyon imád, de nem szeret, és amúgy sincs szüksége egy barátnőre neki igy jó....akkor itt ugye mi befejeztük, mert nekem már nem volt elég az extra...aztán eltelt 1-2 hónap és neki bizony barátnője lett, engem meg ugy elkezdett semmibe venni...pedig megigérte, hogy nem megy rá a barátságunk, és én ugy érzem, hogy nem az én részemről nem is ment rá, ha ő nem viselkedne igy, mert már nem merem keresni, hogy mert zaklatásnak érzem, és még pedig szükségem lenne rá....nagyon...a másik oldalról meg nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e vagy vagy csak az hiányzik ahogy törödött velem....kihangsúlyozom nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatát, a csaj tök aranyos, meg kedves nem ártanék neki.

Konkértan arrül kérnk tanácsot, hogy ti kerültetek-e hasonló helyzetbe és mi lett a végkimenetele? Vagy mit csinálnátok hasonló helyzetben? Próbálnátok keresni a társáságát? MErt konkrétan nem kerül, ha irok, ha véletlen valahol összefutunk kedves, köszön kérdezi, hogy mi van velem, vagy hogy vagyok, de magától nem keres.

Tudom, hogy ez nem világvégés gond de jól esett leirni.


Előre is köszi.


Egy lány



2015. jan. 8. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, hogy most barátnője van, nem pedig kufipajtija? Veled meg csak prücskölni akart. Én biztos, hogy megalázónak érezném ezt, és az életben többet nem keresném. Más kérdés, hogy én ilyen extra dologba sem mentem volna de ez lényegtelen
2015. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hitttem, hogy csak extra leszek neki..bár előtte nem is volt hosszú kapcsolata, ez első....de hiányzik ha akarom ha nem....én is legszivesebben elfelejteném de sajnos nem megy annyira könnyen...vannak napok amikor nem is gondolok rá...aztán jön egy rossz nap és irnék neki, hogy szükségem lenne rá....de hát nem merek már irni se neki
2015. jan. 8. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
keress egy fiút aki megadja azt amit tőle kaptál...törődés figyelem kedvesség szex...plusz még szeret is! és utána legyetek barátok...mert így könnyebb barátként tekinteni rá ha mástól megkapod amit előtte tőle...mert most feszítene az érzés, hogy nem kapod meg azt amit régen...
2015. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2015. jan. 8. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Most én is hasonlón megyek keresztül. Reménykedtem egy ideig,de az effele kapcsolatok érdekkapcsolatok,és sajnos nem nagyon lehet ezen változtatni:(( sokat gondolkodtam hogy meg kéne mondani a sracnak h fejezzük be mert nincs értelme,de nem tudtam megtenni. Remélem te jobban jössz ki a helyzetből,és igaza van az előttem kommentelonek, keress vki mást és próbáld elfelejteni;)
2015. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
CSak nehéz, mert benne valami amire még nem jött rá, hogy mi, ami nagyon megfogott benne. De szerencsére sikerült kibirnom, hogy már 3 hónapja én se keressem. Tudom, hogy nevetségessen kevés idő, de nekem nagyon soknak tűnik.
2015. jan. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!