Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok! Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

a barátomnak van egy lány barátja akit régebb óta ismer mint engem, sok a közös emlékük...a csaj mindig megjegyzi hogyha összefutunk vele hogy mennyire összeillünk..

De nekem mégse szimpatikus... rengeteget beszél a barátommal ( talán még többet is mint én) és pár hete találtam néhány meztelen képet a csajról a barátom telefonján ( amik állítólag régiek)


2014. dec. 20. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem hogy aggódnod kéne miatta
2014. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jogos.... mik azok a képek? szerintem ez gáz,vagyis én nem tudnám elnézni ...
2014. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
meztelen képet..? Huh én elnéző vagyok de ez már sok lenne..szerintem nagyon jogos a féltékenység..én is az lennék ha az én barátom telefonjaban találnék egy ismerős csajrol meztelen képet..komolyan beszélgess el a barátoddal és kezdje ott hogy elmagyarazza hogy kerültek neki arról a csajrol meztelen képek a mobiljaba?és miért tartotta meg?
2014. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pucér fotók tényleg gázosak, biztos, hogy csinálnék belőlük ügyet a helyedben. Az meg, hogy ennyire közel állnak egymáshoz... nem igazán várható el, hogy másképp legyen, valószínűleg neked sem esne jól, ha egy nagyon jó hímnemű barátod el akarna távolodni tőled, csak mert becsajozott. Persze az sem mindegy, hogy pontosan milyen a kapcsolatuk (a képekből ítélve lehet, hogy tényleg átlép egy határt), mi minden történt köztük régebben, illetve hogy mennyi ideje van együtt veled a barátod és szeret-e annyira, mint a másik csajt.
2014. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy szívás gondolom a rózsaszín ködtől nem látod meg a valóságot, azt hogy ők dugnak mint a nyulak .. xd
2014. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz... Nem vagyok hirtelen haragú, de ezen én is felkapnám a vizet!
2014. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen lánybarát az, aki meztelen képeket küldözget egy srácnak(akinek van is barátnője)? BARÁT??! Nekem eszembe se jutna lánybarátaimnak megemlíteni, hogy küldjön magáról meztelen képeket, vagy hogy én küldenék neki....Szerintem barátok ilyet nem csinálnak, mégha a képek régebbiek is....Persze, hogy jogosan vagy féltékeny! Barátod adott már okot arra, hogy ne bízz meg benne? Mert ez a "mennyire összeilletek" duma a csajtól elég gyanús, lehet, hogy ezzel a szöveggel akarja elhessegetni a gondolataid arról, hogy esetleg ő meg a barátod...
2014. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én például alapból egy féltékeny típus vagyok, de ez tényleg túl van a határokon! Feltételezem, hogy ők tényleg TÚL közeli "barátságban" vannak... Ha olyan régiek a képek, akkor mért nem törölte még ki őket... -.- Érdekes...Én a helyedben nagyon nem nézném ezt jó szemmel. Lehet, hogy ott is hagynám a srácot.
2014. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!