Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik nő miért hiszi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik nő miért hiszi azt, hogy facebookon való megjelölés mögött, egy esetleges hátsó szándék van?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig hátsó szándék van!
2015. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert egy nap több jelölést is kapunk, aminek mindig az a vége, hogy ismerkedni akarnak a pasik. Itt gyk-n is, már ha látom, hogy üzenetem jött meg se nézem, mert 90%-ban a perverz faszik írnak.
2015. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nőket jelölgetni Facebookon, én sem szoktam, legfőképpen nem idegeneket, így nem adsz rá okot, hogy bármire is gyanakodjanak.
2015. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha valóban nem is ismerem az illetőt.

Ismeretlenek mit akarnak tőlem?


Mert a szomszéd fiú bejelöl, megértem. De ismerősöm ismerőse, akivel soha nem is találkoztam... ?

2015. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen olyanra gondolok, akivel azért váltottam 1-2 szót.
2015. jan. 8. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egy játék miatt jelölök egy csomó nőt, még egy sem gondolt hátsó szándékot...
2015. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem felesleges. Nekem is lehetne 400-500 ismerősöm is, mert itt-ott beszéltem velük pár szót. Sohasem szoktam jelölgetni senkit se, nem vagyok ismerőshalmozó.
2015. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mért rühelled a nőket?:D
2015. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan hajlamosak messzemenő következtetéseket levonni jelentéktelen apróságokból. Ugyan az a helyzet, mint amikor lányismerősre ráírok, hogy megkérdezzem mi van vele, és egyből azon kezd agyalni, hogy milyen mögöttes szándékom van. Pedig nincs, csak tényleg érdekel, hogy mi van vele.
2015. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 1-2 szó is kevés.

Egyszer egy szobatársam egyetemen nem tudott dolgozni menni, de létszám hiány volt. Így elvállaltam a munkáját, és bárpultos lettem. 1-2 óra után még jó is :D

Aznap épp koncert volt, özönlöttek az emberek. Másnap fb-on ha 60-anan nem jelöltek be akkor senki!

Most erre mit lehet reagálni?

Ha csak pár szó esik köztetek az még nem is ismeretség.

Ilyenkor 2 dolgora gondolhat az ember:


1 fel akar szedni

2 növelni akarja az ismerősei számát...


Mást nem tudok, de mindkettő felesleges.

2015. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!