Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy, kis túlzással, a nők, általában véve, látens leszbikusok?

Figyelt kérdés
Ellentétben a hetero fiúkkal, akik irtóznak a homoszexualitás gondolatától, a nők ilyen téren mintha sokkal kevésbé határolódnának el egymástól. Nők körében gyakori az összebújás, a kézfogás és biztos vagyok benne, hogy minden ide válaszolónak van legalább egy lányismerőse, aki már smárolt részegen a legjobb barátnőjével. Ez náluk tök általános, csomó lánytól/lányról hallottam ezt már. Ezért gondolom, hogy ők általában véve látens leszbik.
2015. jan. 8. 11:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pl. első dolog, ami eszembe jut, az a gólyatábor. Volt egy olyan feladat, hogy egymásnak háttal körben állva számokat mondtunk, és akik ugyanakkor mondták ki az adott számot, azoknak, akár fiúk akár lányok, smárolniuk kellett. Ez a lányoknak simán ment, a fiúknál pedig nagyon-nagyon nyögvenyelős volt. Amikor két fiúnak kellett csókolózni, akkor igazából én is szerettem volna akkor inkább máshol lenni...
2015. jan. 9. 18:06
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok agresszív, de bocsáss meg ha megbántottalak. De nem állítottam azt sem, hogy minden férfi homofób, csak a túlzott férfi homofóbiát emeltem ki. Amúgy gratulálok a gólyatáboros játékhoz, egy újabb bizonyíték, hogy a mai fiataloknál valami nagyon nem stimmel. (nem veled vagyok agresszív és nem téged kritizállak hanem a helyzetet)

Ami az az azonos nemek közötti csókot illeti a lányok esetében, ez az amit tipikusan a te korosztályod tesz meg és tudod miért? A férfiak elvárása. Mert ez menő. Mert ezt látják a tini sorozatokban. Mert a menő énekesek smárolnak egy díjkiosztó gálán. És mivel ez a hetero nőknek ez kvára nem jelent semmit sem, hát megteszik. Ettől menő lesz, szexi és kívánatos a férfiak szemében. Fordított esetben ha ezt elmeséled egy lánynak minimum szakító ok. Ez van. A nők azt hiszik egyenlőek, de a férfiak által dominált világban a férfiak játékszabályai szerint játszanak. Sajnálom őket. De ettől még nem lesznek leszbik.

2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Bocs, de szerintem amit írsz, az megint csak egy tipikus feminista álláspont. Szerintem szó sincs róla, hogy ezt a férfiak várnák el. A férfiak izgatónak találják, ez igaz, de ez egy válasz arra, hogy természetesebb a lányok között az ilyesmi. A lányok szerintem ezt maguktól csinálják. Csomó csajt ismerek, aki smárolt már a legjobb barátnőjével, náluk ez egyszerűen megtörténik, ha van férfi a közelben, ha nincs. Kár ezt is a férfiakra fogni. Én továbbra is azt mondom, hogy biológiai a különbség, nem társadalmilag felépített. Én nem mondom, hogy minden nő látens leszbikus, de hogy általában véve több bennük az azonos nemhez vonzódás hajlama, az tuti. Egyszerűen érzelmileg is közelebb állnak egymáshoz, mint a férfiak. Ez így működik, amióta világ a világ, a nők mindenhol közösséget képeznek, sokat kommunikálnak és szoros kapcsolatban állnak, míg a férfiak sokkal inkább magányos farkasok, akik egyedül akarják irányítani az életüket.
2015. jan. 9. 18:51
 14/23 anonim ***** válasza:

Lányként annyira nem taszít, hogy egy velem egyező neművel "érintkezzek". Ne tartom, tartottam undorítónak, gusztustalannak ezt. Millió lánnyal csókolóztam már, talán amiatt vagyunk így ezzel, mert egyikünk sem tartja undorítónak, és mert semmi érzelmi jelentősége sincs. Összenézünk, mosolygunk rajta egyet, és mintha mi sem történt volna, éljük tovább az életünket.

26L

2015. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

De nem történik meg. :-)

Érdekes módon csak a mai fiataloknál és érdekes hogy pont amióta ez divat lett. Az én korosztályom (harmincasok) nem csinálják. (mármint a heterók) Szerintem te félre vagy informálva és nem érted a nőket. De hajtogasd csak azt magadnak, hogy a nők látens leszbik, ha ez téged megnyugtat.

2015. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"De nem történik meg. :-)"



Hát, érdekes módon, én már voltam tanúja, és elég sok csajt ismerek, aki megcsinálta már. De nyilván jobban tudja nálam egy harmincas anyuka, aki 10 éve látott utoljára bulit.


"Érdekes módon csak a mai fiataloknál és érdekes hogy pont amióta ez divat lett."



Hogy régen mi volt a divat, azt nem tudom, de gondolom régen sem a férfiak jártak csapatostul WC-re és a nők játszottak gyerekkoruktól katonásdit. Nyilván hozzájárul ehhez az egészhez a mai nagy liberalizmus meg tolerancia. Ma már szexuálisan mindent szabad.



"Az én korosztályom (harmincasok) nem csinálják. (mármint a heterók)"


Nyilván mert kinőttek a bulizásból és a részegen hülyeségeket csinálásból.



"Szerintem te félre vagy informálva és nem érted a nőket."


Mindenesetre nem vagyok egyedül a véleményemmel.



"De hajtogasd csak azt magadnak, hogy a nők látens leszbik, ha ez téged megnyugtat."



Te meg hajtogasd, hogy semmi köze a valósághoz, ha ez téged megnyugtat. Mondom, csináljuk meg az általam felvázolt tesztet, mindjátr közelebb kerülünk az igazsághoz.

2015. jan. 10. 18:02
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

Én nem azt mondtam, hogy semmi köze a valósághoz hanem megjelöltem a korosztályt és az okot. Ennyi. Amúgy én is bulizom, csak mi valahogy intelligensebbek voltunk akkor is és most is, mint ti, ezek szerint. Bocs.


De te nőkről írsz általában és úgy látszik nem vagy hajlandó megérteni, hogy működik a világ és hogy ez egy nevetséges divat a lányoknál ami a férfiak által támasztott igény miatt lett szépen elcsöpögtetve a női tudatban. Tehát hagyd az igazi nőket és írj az elcseszett mai lányokról. De azért ezt sem mondanám, vannak ilyen korú unokahúgaim, meg tanítok is, én nem ezt látom. Te rossz körökben mozogsz és az alapján általánosítasz. Tán csak nem ezzel magyarázod hogy nem vagy kelendő a lányok körében?

2015. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy én is bulizom, csak mi valahogy intelligensebbek voltunk akkor is és most is, mint ti, ezek szerint. Bocs."


Hát persze, hogy intelligensebbek voltatok. Mindjárt gondoltam :) A fiatalság köztudottan az ókori görögök óta minden generációval korcsosul, ugyebár. Bezzeg a ti időtökben!


Érdekes, miért nem teszel említést mondjuk a hippigenerációról?


Bónuszkérdés: konkrétan mi köze is van a csókolózásnak az intelligenciához? Nem látom az összefüggést.



"De te nőkről írsz általában és úgy látszik nem vagy hajlandó megérteni, hogy működik a világ és hogy ez egy nevetséges divat a lányoknál ami a férfiak által támasztott igény miatt lett szépen elcsöpögtetve a női tudatban. "



Nézd, akármelyikünknek is van igaza, nem engedünk egymásnak. Te legalább olyan görcsösen hajtogatod a magad igazát, mint én az enyémet. Én továbbra is azt mondom, hogy a nők mindig közelebb álltak egymáshoz, mint a férfiak.



"Te rossz körökben mozogsz és az alapján általánosítasz."



Borzasztó körökben mozgok, el merészeltem menni egy gólyatáborba és volt olyan gimnáziumi és jelenlegi egyetemi csoporttársam, aki bevallotta, hogy csókolózott már lánnyal is :) Ehhez nem kell "rossz körökben mozogni". Amit más gólyatáborokról hallottam, a miénk egy kifejezetten visszafogott volt. Egyébként remekül éreztem magam és semmi botrányos nem történt.



"Tán csak nem ezzel magyarázod hogy nem vagy kelendő a lányok körében?"


Nem, azt majd te megmagyarázod mással, hisz nyilvánvalóan mindent jobban tudsz :D

2015. jan. 10. 19:12
 19/23 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Mennyire utálom ezt a dumát, hogy bezzeg azelőtt ilyen meg olyan volt a fiatalság, mi nem csináltunk ilyeneket, blablabla. Ugyanmár. A mai világ nem feltétlenül korcsosult el, csak egyszerűen nyitottabbak, toleránsabbak az emberek, hála az Istennek. 10 évvel ezelőtt még Amerikában sem volt teljesen elfogadva a homoszexualitás. Igaz, ez most más, csak informatíve mondtam. Egyébként én sem értem mi köze az intelligenciának a csókolózáshoz? Van egyébként egy barátom, aki csokolozott pasival egy buliban, mert kiváncsi volt, hogy milyen, de ennyi is és nem biszex, nem meleg, full hetero. Én Pesten valahogy sok buliban látok még idősebb nőket is csókolózni, szóval megdőlt a dolog.

2015. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: teljesen egyetértek veled. Amúgy én annyit hozzátennék, hogy eddig, ha jól emlékszem, mindössze egyszer láttam csajokat smárolni, a többiről csak hallottam. Ennyit arról, hogy manapság mindenki zűrös bulikba jár.
2015. jan. 11. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!