Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy, kis túlzással, a nők, általában véve, látens leszbikusok?

Figyelt kérdés
Ellentétben a hetero fiúkkal, akik irtóznak a homoszexualitás gondolatától, a nők ilyen téren mintha sokkal kevésbé határolódnának el egymástól. Nők körében gyakori az összebújás, a kézfogás és biztos vagyok benne, hogy minden ide válaszolónak van legalább egy lányismerőse, aki már smárolt részegen a legjobb barátnőjével. Ez náluk tök általános, csomó lánytól/lányról hallottam ezt már. Ezért gondolom, hogy ők általában véve látens leszbik.
2015. jan. 8. 11:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szóval egy tapasztalat alapján eldöntötted, hogy a nők alapjáraton leszbikusak, mert a többiről csak hallottál? Na, itt dőlt meg az hogy bármiféle elméletet felállíts, hiszen tapasztalatod ugyebár zéró. Egyébként 10 ilyen eset után sem mondhatnád, hogy a nők ÁLTALÁBAN VÉVE milyenek, hiszen 10 nő alapján sem ítélhetsz meg egy egész nemet.


Amúgy nem mondtam, hogy elkorcsosult a mai fiatalság, de HETERO nők az én korosztályomban nem szokták ezt csinálni. Annak idején rengeteg buliban voltam, hiszen jártam főiskolára is meg egyetemre is, kollégista is voltam. És soha, egyetlen ilyennek sem voltam tanúja. De mindegy, mert mindenki úgy értékeli a másik nemet ahogy akarja. Nekem nem probléma, hogy te mit gondolsz a nőkről.

2015. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Szóval egy tapasztalat alapján eldöntötted, hogy a nők alapjáraton leszbikusak, mert a többiről csak hallottál?"


Ne csúsztass! Nem "csak hallottam", mert ez úgy hangzik, mintha a Blikkből jönne az információ, hanem konkrétan csomó csaj ismerősöm mondta MAGÁRÓL. És nem, nem csak ez alapján gondolom, hanem egyszerűen ezt látom az életben. A nők mindig közelebb állnak a barátnőikhez, egymás ölébe hajtják a fejüket, befonják egymás haját, kézen fogva járkálnak, stb. És nem tudok amellett elmenni, hogy állandóan azt hallja az ember, hogy csajok smárolnak részegen bulizáskor, miközben ez fiúk között nem szokott megtörténni. De tettesd csak vaknak magad és ne foglalkozz az érveinkkel.

2015. jan. 12. 02:06
 23/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem mondtam, hogy elkorcsosult a mai fiatalság, de HETERO nők az én korosztályomban nem szokták ezt csinálni. "


Sőt, a 80 éves korosztály nőtagjai sem szokták ezt csinálni. Ellenben fiatalkorában mindenki csinál hülyeségeket részegen. Más kérdés, hogy ez a csajoknál sokszor a legjobb barátnő lesmárolását jelenti, fiúknál meg másfajta hülyeségeket. Nyilván ez változik az idővel.

2015. jan. 12. 02:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!