Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig nem fogok még bírni enni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem fogok még bírni enni?

Figyelt kérdés

Belezúgtam valaki és azóta nem bírok se enni se inni,ez már 1 hete..de tényleg alig alig vmit,mert a gyomrom egész nap és egész éjjel görcsben van és éjt nap rá gondolok...


volt már más is így,?????


miért van ez,??



2015. jan. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

én szakítás után, vagy ha valamin stresszeltem, akkor voltam így. aztán próbáltam elkezdeni enni, ahogy egyre többet ettem fokozatosan, egyre jobban is lettem.

és nem voltam annyira stresszbe se.

2015. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ja, voltam. Kurwára nem érte meg.
2015. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is voltam így. :) De, egy idő után elmúlik, és azt tanácsolom, hogy mindenképp reggelizz, még ha keveset is, de az egész napos étvágyad jobb lesz, ha reggelizel. Nem hiába a legfontosabb étkezés, többek között ennél az oknál fogva.
2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mázlista!


Én mikor ebben voltam a szokásosnál is többet zabáltam... Meg ittam.

2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél, muszáj enned.
2015. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!