Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megijedtem, hogy fogok bírni...

Megijedtem, hogy fogok bírni 3 kicsivel?

Figyelt kérdés
Férjemmel van egy most másfél éves kislányunk. Szerettünk volna még egy babát, de egy picit később. Úgy alakult hogy teherbe estem, és kiderült hogy ikreket várok. Elvetetni semmiképp nem akartuk, de most nagyon meg vagyok ijedve hogy mi lesz. Veszélyeztetett terhes vagyok, nem emelhetek, és ott van a kislányom akit pedig el kell hogy lássak. Mostmár túl vagyok a 12. héten. Mostmeg elkezdtem agyalni azon, hogy mi lesz velem a 3 kicsivel. A nagyobbik betölti a 2 évet pont mire az ikrek megszületnek. Semmi segítségem nem lesz, a férjem szinte egész nap dolgozik, anyósék külföldön laknak, az anyukám beteg, nem tudom egyszerűen elképzelni hogy mit fogok csinálni 3 pici gyerekkel. Volt valaki hasonló helyzetben?
2013. okt. 17. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam,vagyok.:-) 21 hónap van a lányom és az ikerfiaim között.Nem lesz egyszerű,de megoldható.Az első egy év kb a túlélésről szólt,de belejössz hidd el!Ha van kérdésed,szívesen válaszolok,leginkább este.Priviben is,ha úgy gondolod.
2013. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Huh, hát az eleje biztosan nehéz lesz, amíg össze nem szoktok. Egyébként úgy tudom ilyen esetekben lehet kérni az önkormányzattól segítőt. (Remélem még mindig így van). Gondolj arra, hogy senki nem kap nagyobb "terhet" annál, mint amennyit elbír.

2013. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Igaz itt 3 év van a nagy és az ikrek között, de szerintem jó kis blog:)


[link]

2013. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is másfél éves a pici, és 13 hkm vagyok. A különbség az, h nálunk csak 1 baba lesz, én is félek tőle mi lesz, hogy fognak összeszokni. Nekem mellette egy 6 éves sulisom van még.

Biztos nehéz lesz az első év, de én azzal nyugtatom magam, hogy amire a pici 1 évesek lesz, és kb. onnantól fog elindulni, több figyelem kell neki, foglalkozni vele stb. addigra a fiam már 3 éves lesz, ovis. Tényleg azaz 1 év az túlélés lesz, nálatok pláne, de arra gondolj, 2 kicsi gyermek akarta, hogy az anyukája légy, és azt sem tudhatod milyenek lesznek, lehet hogy angyalkák, áldott jó kisbabák (persze mindegyik baba az..ugye? :) )

Sok sikert!

2013. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!