Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem nagy szerlme homoszexuá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem nagy szerlme homoszexuális és én még mindig szertem, hogy szerethettem ezidáig és miért szeretem még most is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ha pl. lány vagy, akkor miért ne szerethetnél bele egy jóképű, helyes, kedves homoszexuális fiúba? Más kérdés, hogy ez reménytelen, de ugye ez heteroszexuális fiúval is előfordul.

És ha már beleszerettél, nem múlik el olyan könnyen, hogy "hoppá, ő homoszexuális, ja akkor nem is tetszik"...

2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h homoszexuális? Ha valóban az, akkor semmi esélye nincs arra, hogy megváltoztasd a szexuális irányultságát.
2015. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 11. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar nem szeretem, de meg mindig kotodom hozza bar o mar szarba sem vesz. Akkor megis miert szeretnek neha vele beszelni?

Fuhh de utalom az érzéseimet.

2017. márc. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!