Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki leszbikus, homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus, homoszexuális és biszexuális! Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam bele a kérdésbe a kulcsszót, amiről szeretnék kérdezni, nem akarok vitát, semmi ilyesmit, mint más hasonló jellegű kérdéseknél. Csupán a ti, vagyis az érintettek véleményére, tapasztalatára vagyok kíváncsi. Érdekelne, hogy ti gyakoroljátok e a vallásotokat, vagy aki gyakorolja az már teljességgel ki van zárva, hogy a saját neméhez vonzódhat esetleg? Mondjuk itt nem arra gondolok, hogy minden nap misére jár, csak mondjuk hogy pl heti egyszer, meg még esetleg ünnepekkor. Vagy aki a saját nemhez vonzódik, ők mind ateisták?

2014. okt. 16. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Csak rá kellett volna keresned hogy keresztény homoszexuálisok és máris dőlne a googleből a válasz.

Vannak. Amerikában szervezetük is van ha jól tudom, és küzdenek azért, hogy az egyház fogadja el őket, mert szabadon akarnák gyakorolni a hitüket, egyházi esküvővel meg minden.

2014. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat, aki simán gyakorolja a vallását leszbikusként :)

Van egy oldal, azt hiszem az ötkenyér.hu ahol vallásos lmbt közösség van.



20/L

2014. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ~13éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok.

De már azelőtt is ateista voltam.


19/fm

2014. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ismét, ezredszer is:


Öt Kenyér - keresztény-meleg portál és közösség

www.otkenyer.hu

2014. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt köszönöm, tudtam róla.Amúgy azt hiszem már régebb óta nem üzemel, vagyis nem frissítik vagy ilyesmi. Engem inkább csak tapasztalat érdekel, hogy gyakorolja e a vallását valaki vagy nem.
2014. okt. 16. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit gyakorolnom.
2014. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Leszbikus vagyok, és buzgón gyakorlom vallásomat, a pasztafárianizmust, azaz a Repülő Spagettiszörny vallását:


[link]


Gy.k. ez egy ateistáknak kitalált vallás, hogy mi is élvezhessük az értelmetlen szertartásokat és az idióta, kiagyalt történeteket.


Hadd köszönjek el vallásunk köszöntésével:

Rámen!

2014. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vallásos de ez nem a homoszexualitásom miatt van :)

Persze ismerek vallásos melegeket is :)

2014. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Judaizmust ja... Teljesen elfogadja minden ismerősöm. :)) 14/f
2014. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok, katolikusként nőttem fel és az is maradok. Gyakorlom a vallásom, ünnepekkor mindig elmegyek misére. Néha kellemetlen, mert azért érzem a tekinteteket magamon, de megpróbálom ignorálni. Nekem fontos a vallásom és fontos a katolikus egyház értékrendje. Ez alapján nőttem fel, ezt szeretném a gyerekeimnek is tovább adni, függetlenül attól, hogy leszbikus vagyok. Sokan állítják, hogy bűn, de a Biblia direkt nem ír erről sehol. Ferenc pápa pedig egyre jobb munkát végez. Ismered a Coming out könyvet? Ha nem, nagyon ajánlom neked. :)
2014. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!