Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nembírom felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nembírom felejteni?

Figyelt kérdés
1 honappal ezelött találkoztam egy lánnyal de semmiképp nembírom elfelejteni folyton ö jár a fejembe pedig nembeszélünk nemis kommunikálunk sehogy.voltak lehetöségeim más lányoknál de semelyikük sem kell:/ nembirom mással elképzelni és nemis akarom:/
2015. jan. 8. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert szerelems vagy belé kiscsákó. Majd az idő utadba sosorja megint vagy mást. Ne parázz rá. :D
2015. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
én is ezt kérdezem magamtól :(
2015. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
azt hitted hit terito gellert nem jelenhet meg ez alatt a kerdes alatt? TEVEDTEL
2015. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
akkor hívd el randizni. Vagy esélytelen?
2015. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerelmes vagy. szívás.
2015. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mar talalkoztunk.december elején.es utana nembeszelt velem ugy nez ram mint akit megakar ölni...szerinted mennyire esélytelen?
2015. jan. 8. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
már bocsi,de szinte semmi nem derült ki a kapcsolatotokról.
2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vesztetek össze,vagy ha ugyan összevesztetek,de volt békülő gesztusos szitu,és azt mutatja,hogy te is tetszel neki,akkor lépned kéne.Ha mérgesen néz,akkor próbáld kiengesztelni,kedves lenni vele.Aranyos mosoly,apró bók,akármi.Légy kreatív!

Egyébként megértelek nagyon is,én egy pasival vagyok így.

2015. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ö kinem állhat nemvesztünk össze csak simán leszar
2015. jan. 8. 22:00
 10/11 A kérdező kommentje:
2015. jan. 8. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!